by svoboda&williams

Bratislava I, Staré Mesto

Byt 3 izbový Interiér 92 m2, terasa 30 m2 Show

predané

Dohodnúť obhliadku
Cena predané
Celková plocha 122 m2
Terasa 30 m2
Parkovanie K bytu je možné dokúpiť garáž.
Pivnica Áno
PENB G
Referenčné číslo 33307

Priestranný 3-izbový byt na predaj na Hradnom kopci s terasou s panoramatickým výhľadom na Bratislavu a Rakúsko, vlastnou záhradou a možnosťou garáže.

Dispozične sa byt delí na obývaciu izbu s východom na priestrannú terasu spojenú s plne vybavenou kuchyňou, spálňu so vstavaným šatníkom, menšiu izbu, kúpeľňu (sprchový kút, toaleta, bidet) a špajzu. K bytu prislúcha murovaná pivnica a zavretá časť povaly. Byt je vybavený drevenými parketami, plastovými oknami a bezpečnostnými dverami.

Bytový dom má uzavretý areál s vlastným nádvorím a záhradou s množstvom zelene. Okolie ponúka tiché prostredie s rodinnými domami, hneď vedľa domu sa nachádza rezidenčný objekt Bonaparte. V blízkosti je kompletná občianska vybavenosť, MHD, školy, škôlky, obchody, reštaurácie, wellness, detské ihrisko, Horský park a pokojné prostredie plné zelene. Cesta do centra mesta trvá autom alebo MHD 5 minút.

Interiér 87 m2, terasa 30 m2, pivnica 6 m2, povala 15 m2 a záhrada o výmere 275 m2

K bytu je možné dokúpiť garáž na dvore o výmere 25 m2 za 30 000 Eur.

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
David Martan

David Martan

+421 948 939 938
Dohodnúť obhliadku