by svoboda&williams

Bratislava V, Petržalka, Krásnohorská

Byt 1 izbový Interiér 37 m2 Show

predané

Dohodnúť obhliadku
Cena predané
Celková plocha 37 m2
Parkovanie Áno
Pivnica Nie
PENB G
Referenčné číslo 33370

Útulný 1-izbový byt situovaný na 9. poschodí bytového domu v príjemnom okolí na okraji Petržalky, na Krásnohorskej ulici, v blízkosti hrádze a Draždiaku.

Vstup do bytu je z uzavretej chodby, spoločnej iba pre 3 byty, na ktorej je umiestnený šatník a botník. Samotný byt sa skladá zo vstupnej chodby, obytnej izby so sedacou súpravou a posteľou, samostatnej plne vybavenej kuchyne s jedálenským stolom a kúpeľne so sprchovým kútom a práčkou. K štandardnému vybaveniu bytu patria plastové okná.

Lokalita je plne vybavená supermarketmi (Lidl, Billa, Tesco Expres), v okolí sa nachádza aj kostol, nemocnica a reštaurácie. Parkovanie pred bytovým domom.

Interiér 37 m2

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Mikulas Ruso

Mikulas Ruso

+421 948 939 938
Dohodnúť obhliadku