by svoboda&williams

Bratislava I, Staré Mesto, Radlinského

Byt 2 izbový Interiér 50 m2, balkón 3 m2 Show

predané

Dohodnúť obhliadku
Cena predané
Celková plocha 53 m2
Balkón 3 m2
Parkovanie Možnosť kúpy parkovacieho státia v garáži v cene 25 000 Eur.
Pivnica Nie
PENB G
Referenčné číslo 33469

Svetlý 2-izbový byt s balkónom, spĺňajúci náročné požiadavky súčasného bývania, sa nachádza na 3. poschodí rezidenčného projektu Blumental s výťahom v rovnomennej časti Starého Mesta, v atraktívnej lokalite na významnej križovatke novovznikajúceho bratislavského života.

Dispozičné riešenie bytu tvorí obývacia izba spojená s kuchyňou, spálňa a kúpeľňa s toaletou. Spálňa spolu s obývacou izbou a kuchyňou sú prepojené balkónom s orientáciou na Radlinského ulicu.

Štandard obsiahnutý v cene nehnuteľnosti tvorí podlahové kúrenie z centrálnej kotolne, stropné chladenie, okná s hliníkovými rámami a izolačným trojsklom, elektrické exteriérové žalúzie, odvetraný digestor a vstupné bezpečnostné dvere. Vstup do haly bytového domu je zabezpečený videovrátnikom a elektronickým čipom. K bytu je možné dokúpiť jedno parkovacie státie v podzemnej garáži rezidencie v cene 25 000 Eur.

Nová výstavba Blumentalu rešpektuje pôvodnú zástavbu ulíc línie Radlinského a Mýtna a prináša sofistikované architektonické riešenia. Jej obyvatelia majú v blízkosti všetky potrebné služby a inštitúcie: vzdelávacie od jaslí po univerzity, zdravotné, kultúrne a športové. Súčasťou Blumentalu je aj nákupná pasáž a bežné služby pre obyvateľov, pre ktorých tu vznikli podľa najnovších ekologických štandardov zelené vegetačné strechy a nádvoria. Lokalita má rýchlu dopravnú dostupnosť autom aj MHD.

Interiér 49,69 m2, balkón 3,23 m2

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Dagmar Skalníková

Dagmar Skalníková

+421 948 939 938
Dohodnúť obhliadku