by svoboda&williams
real-time videoprehliadka

Bratislava I, Staré Mesto, Mikulášska

Byt 2 izbový Interiér 72 m2, balkón 4 m2 Show

€ 269 900

Dohodnúť obhliadku
Cena € 269 900
Celková plocha 76 m2
Balkón 4 m2
Parkovanie Parkovacie státie v garáži v cene 25 000 Eur.
Pivnica Áno
PENB G
Referenčné číslo 35057

Zariadený podkrovný byt s juhozápadnou orientáciou na 4. poschodí bytového domu s výťahom sa nachádza v pešej zóne centra Bratislavy na dosah od Bratislavského hradu. Vyhľadávaná lokalita s plnou občianskou vybavenosťou v bezprostrednom dotyku s historickým jadrom mesta.

Dispozíciu bytu tvorí obývacia izba s jedálenským priestorom orientovaným do pokojnej časti mesta s výhľadom na Bratislavský hrad. Obývacia miestnosť je prepojená posuvnými dverami so zariadenou kuchyňou, ďalej spálňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou, samostatná vstupná hala s šatníkom. Z hlavnej časti bytu je vstup na balkón.

Štandard vybavenia zahŕňajú plávajúce podlahy v obytných izbách, dlažby v ostatných miestnostiach, podlahové kúrenie, drevené interiérové dvere, euro okná a 2 strešné okná Velux, klimatizácia. Kuchynská linka je vybavená sklokeramickou varnou doskou, zabudovanými spotrebičmi – elektrickou rúrou, umývačkou, mikrovlnnou rúrou, chladničkou a mrazničkou. Kúpeľňa so zabudovanou práčkou a vlastným plynovým kotlom zabezpečujúcim vykurovanie. Byt vybavený nábytkom na mieru je po rekonštrukcii z roku 2018. K bytu prislúcha pivničná kobka veľkosti 10,05 m2.

Poloha bytu v útulnej uličke historického centra ponúka výhody bývania v pokojnej časti podhradia. Na skok od domu sú zastávky električiek a autobusov. Okolie disponuje kompletnými službami, v pešej blízkosti sú škôlky, školy, univerzita, obchody, kaviarne, reštaurácie, divadlá a tiež zdravotnícke zariadenia. Miesto aktívneho aj pasívneho oddychu, neďaleko nábrežia Dunaja s cyklotrasou ako aj miestom pokojných prechádzok v historickej časti.

K bytu je nutné dokúpiť parkovacie státie v podzemnej garáži bytového domu v cene 25 000 Eur s DPH.

Interiér 62 m2, balkón 4 m2, pivnica 10 m2.

Na základe existujúcich opatrení mimoriadne ponúkame tiež videoprehliadky nehnuteľností v reálnom čase.

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Dagmar Skalníková

Dagmar Skalníková

+421 948 939 938
Dohodnúť obhliadku