by svoboda&williams

Bratislava IV, Karlova Ves, Karloveské rameno

Byt 2 izbový Interiér 60 m2, lodžia 5 m2 Show

predané

Dohodnúť obhliadku
Cena predané
Celková plocha 65 m2
Lodžia 5 m2
Parkovanie parkovacie státie v suteréne domu 25.000 EUR
Pivnica Áno
PENB G
Referenčné číslo 37815

V novostavbe na rozhraní Starého Mesta a Karlovej Vsi, priamo na brehu rieky Dunaj, ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt s loggiou a výhľadom do zelene nedotknutej prírody. Byt je umiestnený na 4. poschodí v budove s výťahom.

Dispozíciu bytu tvorí vstupná hala so vstavaným šatníkom, kúpeľňou s vaňou a toaletou, spálňa so vstupom na loggiu, priestranná obývacia izba s kuchyňou a jedálenskou časťou. Z obývacej izby je rovnako vstup na loggiu s neopakovateľným výhľadom na zeleň a Karloveské rameno rieky Dunaj. K bytu prislúcha parkovacie státie v garáži domu a pivničná kobka.

Štandardom bytu sú drevené podlahy, hliníkové okná, vonkajšie elektrické hliníkové žalúzie, parapetné žulové dosky, bezpečnostné protipožiarne dvere, videovrátnik, kompletne vybavená kuchynská linka vrátane umývačky riadu BOSCH.

Lokalita je obľúbená pre ticho a pokoj vďaka blízkosti lesoparku, ktorý ponúka možnosti pre športové vyžitie. Kompletná občianska vybavenosť v pešej dostupnosti. Do centra mesta sa dostanete mestskou hromadnou dopravou alebo autom za pár minút.

Cena bytu 220.000 EUR

Možnosť prikúpiť parkovacie státie v suteréne domu za 25.000 EUR

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
David Martan

David Martan

+421 948 939 938
Dohodnúť obhliadku