by svoboda&williams

Bratislava I, Staré Mesto, Mýtna

Byt 3 izbový Interiér 80 m2, balkón 5 m2, lodžia 6 m2 Show

€ 400 000

Dohodnúť obhliadku
Cena € 400 000
Celková plocha 91 m2
Balkón 5 m2
Lodžia 6 m2
Parkovanie parkovacie miesto v suteréne domu 36.000 EUR
Pivnica Nie
PENB A
Referenčné číslo 37986

Tento dizajnový 3-izbový byt s loggiou zariadený vo vysokom štandarde je situovaný v novostavbe Blumentál na Mýtnej ulici v Starom Meste. Vkusne a moderne zariadený interiér bol navrhnutý architektom, byt sa predáva so zariadením.

Plocha bytu sa dispozične delí na vstupnú halu s rafinovane navrhnutými úložnými priestormi, obývaciu izbu so vstupom na balkón spojenú s jedálňou a plne vybavenou kuchyňou, dve samostatné izby – jedna so šatníkom a loggiou, kúpeľňu (vaňa, walk-in sprchový kút, toaleta) a hosťovskú toaletu s umývadlom.

K štandardnému vybaveniu bytu patria hliníkové okná s vonkajšími elektrickými roletami, stropné chladenie. Kuchyňa má značkové spotrebiče Siemens (umývačka riadu, kávovar, chladnička, varná doska). Parkovacie miesto je k dispozícii priamo v suteréne domu za príplatok.

Byt leží v blízkosti centra a prináša výhodu rýchlej dostupnosti služieb, úradov, kultúrnych i vzdelávacích inštitúcií. Poloha umožňuje jednoduchú dostupnosť rýchlostných ciest na všetky strany, priamu cestu na letisko, blízkosť železničnej a autobusovej stanice. Zástavky električiek, autobusov a trolejbusov sa nachádzajú priamo pri budove. Na prízemí bytového domu sa nachádza obchodná pasáž a reštaurácie.

Interiér 80 m2, loggie spolu 11 m2
K bytu je možné dokúpiť parkovacie miesto v suteréne domu za 36.000 EUR.

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Eva Košovská

Eva Košovská

+421 948 939 938
Dohodnúť obhliadku