by svoboda&williams

Bratislava II, Ružinov, Krajná

Byt 2 izbový Interiér 87 m2, balkón 3 m2 Show

€ 215 000

Dohodnúť obhliadku
Cena € 215 000
Celková plocha 90 m2
Balkón 3 m2
Parkovanie možnosť prikúpiť parkovacie státie
Pivnica Áno
PENB B
Referenčné číslo 38095

Priestranný 2-izbový byt plný denného svetla s balkónom a zimnou záhradou je situovaný v novostavbe s výťahom na 2/3 poschodí v Ružinove.

Dispozícia bytu pozostáva z priestrannej predsiene so vstavaným šatníkom, samostatného walk-in šatníka, toalety s umývadlom, kúpeľne s vaňou a práčkou, veľkej obývacej izby s balkónom a zimnou záhradou prepojenej s kuchyňou a priestrannej spálne.

Štandard bytu tvoria bezpečnostné protipožiarne dvere, laminátové podlahy, plastové okná, kompletne vybavená kuchyňa so žulovou doskou, vrátane umývačky riadu. K bytu prislúcha pivničná murovaná kobka a možnosť prikúpiť parkovacie státie v suteréne domu.

Tichá lokalita s množstvom zelene v okolí, Shopping Centrum Avion, Lidl, Ikea, Billa, zástavky MHD a rovnako aj rýchla dostupnosť na diaľnicu a bratislavský obchvat. Na ulici sa nachádza banka a obľúbená cukráreň. Pre rezidentov bytového domu je k dispozícií uzatvorené detské ihrisko.

Interiér 90 m2, balkón 3 m2

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
David Martan

David Martan

+421 948 939 938
Dohodnúť obhliadku