by svoboda&williams

Bratislava V, Petržalka, Ondreja Štefánka

Byt 3 izbový Interiér 95 m2, lodžia 7 m2 Show

€ 347 000

Dohodnúť obhliadku
Cena € 347 000
Služby € 175
Celková plocha 102 m2
Lodžia 7 m2
Parkovanie 2 kryté vonkajšie parkovacie miesta v prenájme (v cene mesačného poplatku)
Pivnica Áno
PENB A
Referenčné číslo 38171

Tento nadštandardne vybavený 3-izbový mezonet s dvoma loggiami sa nachádza v novostavbe Flat 75 v atraktívnej časti Petržalky v blízkosti Petržalskej Tržnice a mnohých obchodov a služieb. K bytu prislúchajú 2 kryté parkovacie státia zahrnuté v cene mesačných poplatkov, ako i pivničná kobka.

Mezonet sa dispozične delí na podlažie so vstupnou chodbou s šatníkom a odkladacím priestorom pod schodiskom, ďalej obývacia izba s loggiou spojená s jedálňou a exkluzívne vybavenou kuchyňou rakúskej značky EWE. Druhé podlažie bytu pozostáva z dvoch samostatných izieb s loggiou a kúpeľnou.


K štandardnému vybaveniu bytu patria 5-komorové plastové okná, bezpečnostné dvere, dubové podlahy v skladbe chevron, belgické celoplošné koberce, vlastný regulátor kúrenia v byte, talianske interiérové dvere o výške 2,20m. Na oboch podlažiach sú dizajnérske kúpeľne s veľkoformátovou mramorovou dlažbou, podlahovým kúrením, veľkou 170 cm voľne stojacou vaňou z liateho mramoru, batérie značky Grohe, nemecké sprchové zásteny s úpravou proti vodnému kameňu a LED osvetlením.
Lokalita ponúka výbornú občiansku vybavenosť, jednoduchú dostupnosť do centra mesta a veľké množstvo športových a kultúrnych aktivít, autobusová zastávka sa nachádza iba 5 minút chôdze.

Interiér 94 m2, lodžie celkom 7,7 m2, pivnica 4,9 m2.

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Juraj Jaroš

Juraj Jaroš

+421 948 939 938
Dohodnúť obhliadku