by svoboda&williams

Bratislava V, Petržalka, Romanova

Byt 3 izbový Interiér 75 m2, lodžia 2 m2 Show

predané

Dohodnúť obhliadku
Cena predané
Celková plocha 77 m2
Lodžia 2 m2
Parkovanie Nie
Pivnica Nie
PENB G
Referenčné číslo 40302

V pokojnej časti Petržalky ponúkame na predaj 3-izbový byt s loggiou s výhľadmi do zelene.

Dispozíciu bytu tvoria 3 samostatné izby, kuchyňa s umývačkou riadu a vstupom na presklenú loggiu, kúpeľňa s vaňou a práčkou, vstupná chodba so vstavaným šatníkom a samostatné WC.

Štandard bytu tvoria plávajúce podlahy, plastové okná, vlastné merače kúrenia i bezpečnostné vstupné dvere. Panelový bytový dom, v ktorom sa nehnuteľnosť nachádza prešiel kompletnou rekonštrukciou vrátane nových stupačiek a rozvodov elektriky, je zateplený a nájomcovia môžu využiť kumbál na bycikle. Vstup do domu je na čip.

Byt je situovaný na 5. poschodí zrekonštruovaného bytového domu s výťahom. Lokalita zabezpečuje kompletnú občiansku vybavenosť – supermarkety, školy, úrady i zastávky MHD.

Interiér 75m2, loggia 2m2

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
David Martan

David Martan

+421 948 939 938
Dohodnúť obhliadku