by svoboda&williams

Bratislava I, Staré Mesto

Byt 3 izbový Interiér 120 m2 Show

€ 580 000

Dohodnúť obhliadku
Cena € 580 000
Celková plocha 120 m2
Parkovanie garážové státie 19.000 EUR
Pivnica Áno
PENB G
Referenčné číslo 41318

Doposiaľ neobývaný priestranný 3-izbový byt je situovaný na 2. poschodí budovy s výťahom v srdci Starého Mesta na Mikulášskej ulici. K bytu prislúcha pivnica a garážové státie za príplatok.

Dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej haly so vstavanými šatníkmi, z veľkej obývacej izby spojenej s kuchyňou o rozlohe 61 m2, hlavnej spálne s walk-in šatníkom a ďalšej izby. Pre zabezpečenie komfortu je k dispozícii samostatná toaleta s umývadlom a veľká priestranná kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom bidetom a toaletou.

Štandard bytu tvoria laminátové podlahy, drevené okná, krb v obývačke. Kuchynská linka je vybavená vstavanými elektrospotrebičmi Miele vrátane umývačky riadu.

Poloha bytu v útulnej uličke historického centra ponúka výhody bývania v pokojnej časti podhradia. Na skok od domu sú zastávky električiek a autobusov. Okolie disponuje kompletnými službami, v pešej blízkosti sú škôlky, školy, univerzita, obchody, kaviarne, reštaurácie, divadlá a tiež zdravotnícke zariadenia. Miesto aktívneho aj pasívneho oddychu, neďaleko nábrežia Dunaja s cyklotrasou ako aj miestom pokojných prechádzok v historickej časti.

Interiér 112 m2, pivnica 8 m2

Cena bytu je 580.000 EUR + parkovacie státie 19.000 EUR

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Ján Hudcovič

Ján Hudcovič

+421 948 939 938
Dohodnúť obhliadku