by svoboda&williams
Historické centrum

Bratislava I, Staré Mesto, Hviezdoslavovo námestie

Byt 3 izbový Interiér 110 m2, terasa 15 m2 Show

€ 599 000

Dohodnúť obhliadku
Cena € 599 000
Služby € 150
Celková plocha 125 m2
Terasa 15 m2
Parkovanie Áno
Pivnica Nie
PENB G
Referenčné číslo 42080

Ponúkame na predaj zariadený 3-izbový byt situovaný na 5. poschodí historického domu s výťahom v bezprostrednej blízkosti uličiek a zákutí Starého Mesta. Príjemné bývanie vo veľkometrážnom byte s výhľadom na Hradný vrch, Bratislavský hrad, Dóm sv. Martina a celé Hviezdoslavovo námestie z vtáčej perspektívy, v susedstve Veľvyslanectiev USA a Českej republiky.

Byt pozostáva zo vstupnej haly, západne orientovanej obývacej izby, kuchyne s jedálenskou časťou a vstupom do uzavretej zimnej záhrady s elektrickým krbom (15 m2), dvoch spální, kúpeľne (vaňa, sprchový kút) a samostatnej toalety s bidetom. Vybavenie bytu zahŕňa vstavanú šatníkovú skriňu, plne vybavenú kuchyňu so zabudovanými spotrebičmi (varná doska, teplovzdušná rúra, gril, chladnička, mraznička, umývačka riadu), práčku v kúpeľni.

Štandard bytu tvorí laminátová podlaha, dlažba, plastové okná, sanita, audiovrátnik. Byt má samostatné kúrenie, možná inštalácia klimatizácie. Možnosť rezidenčného parkovania v okolí domu – 1 parkovacie miesto za ročný poplatok 39 EUR.

Byt sa nachádza v bezprostrednej blízkosti nábrežia Dunaja a historickej časti Bratislavy s ponukou najlepších reštaurácií, kaviarní či barov. Plná občianska vybavenosť v pešej dostupnosti alebo blízkom okolí, výborná dostupnosť MHD (električka, autobus) a dobré dopravné napojenie na diaľničný obchvat.

Interiér 110 m2, zimná záhrada 15 m2

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Ján Hudcovič

Ján Hudcovič

+421 948 939 938
Dohodnúť obhliadku