by svoboda&williams
v blízkosti prírody

Bratislava IV, Záhorská Bystrica

Byt 2 izbový Interiér 44 m2, balkón 8 m2 Show

€ 189 950

Dohodnúť obhliadku
Cena € 189 950
Celková plocha 52 m2
Balkón 8 m2
Parkovanie garážové státie 15.000 EUR
Pivnica Áno
PENB A
Referenčné číslo 42132

Exkluzívne ponúkame predaj 2-izbového bytu s garážovým státím a pivnicou. Nadčasové bývanie v novostavbe s moderným dizajnom v kombinácii s progresívnou technológiou výstavby je zasadené do bratislavskej štvrte plnej zelene v Záhorskej Bystrici.

Interiér tvorí vstupná chodba s vyhradeným miestom na vstavaný šatník, obývacia izba s miestom pre kuchyňu, spálňa s miestom na vstavaný šatník, kúpeľňa. Z oboch izieb je možný vstup na priestranný balkón. K bytu prislúcha pivničná kobka. Holobyt zahŕňa veľkoformátové francúzske hliníkové okná s izolačnými trojsklami, podlahové kúrenie a fancoilové stropné chladenie v celom byte. V cene bytu sú zahrnuté elektricky ovládané exteriérové žalúzie.

Výhodou tejto lokality je pokojné bývanie na okraji Bratislavy s vynikajúcou dopravnou dostupnosťou a rýchlym dosahom prírody. Štvrť poskytuje pokojné a tiché prostredie a zároveň kompletnú občiansku vybavenosť. V bezprostrednej blízkosti sa nachádzajú Malé Karpaty so širokými možnosťami športového vyžitia. Do centra mesta sa rýchlo dopravíte autom alebo autobusom MHD. Zástavka MHD, ako aj detské ihrisko sa nachádzajú 150 m od domu, supermarket je vzdialený 500 m.

Interiér 45 m2, balkón 8 m2

Cena za predaj holobytu 189.950 EUR, garážové státie 15.000 EUR

V cene bytu sú zahrnuté realizačné projekty v stave, v akom sú ukázané vo vizualizáciách.

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Dominik Horvath

Dominik Horvath

+421 948 939 938
Dohodnúť obhliadku