by svoboda&williams
exkluzívne

Bratislava V, Petržalka, Panónska cesta

Byt 2 izbový Interiér 49 m2, lodžia 4 m2 Show

€ 249 900

Dohodnúť obhliadku
Cena € 249 900
Služby € 150
Celková plocha 53 m2
Lodžia 4 m2
Parkovanie verejné parkovanie pred domom
Pivnica Áno
PENB A
Referenčné číslo 43059

Klimatizovaný 2-izbový byt s loggiou a kompletným zariadením sa nachádza na Panónskej ceste v Bratislave V. Poloha novostavby situovanej v prvej línii Petržalky zabezpečuje rýchle spojenie s blízkym centrom či kľúčovými dopravnými tepnami a cyklotrasami.

Dispozíciu bytu tvorí otvorený priestor obývacej izby s kuchyňou so vstupom na loggiu, samostatná spálňa a kúpeľňa s toaletou a vaňou. K bytu prislúcha pivničná kobka.

Štandard bytu tvoria plastové okná, laminátové podlahy, šatník na mieru a úložné priestory. Reguláciu tepla zabezpečuje termostat. V byte sa nachádza podlahové vykurovanie a klimatizačná jednotka. Kuchyňa je kompletne vybavená základnými spotrebičmi značky Siemens a Bosch.

Lokalita disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou. V bezprostrednej blízkosti sa nachádzajú obchody, reštaurácie či kaviarne. V blízkosti sú tiež materské i základné školy a gymnáziá či obchodné centrum Aupark spojené s blízkym peším mostom. Zastávka autobusov v tesnej blízkosti pred novostavbou. Priaznivci aktívneho trávenia voľného času ocenia bezprostredné napojenie na cyklotrasy do Rakúska či Maďarska.

Interiér 49 m2, zimná záhrada/loggia 4 m2, pivničná kobka 2,75 m2

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Eva Košovská

Eva Košovská

+421 948 939 938
Dohodnúť obhliadku