by svoboda&williams

Bratislava II, Ružinov

Byt 3 izbový Interiér 120 m2, terasa 76 m2 Show

€ 544 000

Dohodnúť obhliadku
Cena € 544 000
Celková plocha 196 m2
Terasa 76 m2
Parkovanie 2x garážové státie
Pivnica Áno
PENB B
Referenčné číslo 43507

Klimatizovaný slnečný 3-izbový penthouse sa nachádza na 8. podlaží novostavby na Trnavskej ceste, v obľúbenej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou. Zo 76m2 terasy ponúka jedinečné výhľady na Bratislavu. Výhodou je iba jeden sused na poschodí, ako aj upravený parčík vo vnútrobloku.

Dispozícia presvetleného bytu sa skladá z priestrannej obývacej izby (58 m2) s kuchyňou s jedálenským kútom a vstupom na terasu, hlavnej spálne s walk-in kúpeľňou s dvoma umývadlami, sprchovým kútom, bidetom a toaletou, druhej spálne, druhej kúpeľne s vaňou a WC, predsiene s veľkým walk-in šatníkom (7 m2) a terasy pozdĺž celého bytu s obojstranným krbom. K bytu prislúcha pivničná kobka (4 m2) a dve parkovacie státia v garáži domu za príplatok.

Štandardom bytu sú kvalitné drevené podlahy, hliníkové okná, ústredné vykurovanie, klimatizácia, či kompletne vybavená kuchyňa. Byt má dostatok úložného priestoru. Vrchné podlažie domu je zabezpečené vstupom na čip, videovrátnikom a prípravou na bezpečnostný systém.

Lokalita ponúka výbornú dostupnosť MHD, kompletnú občiansku vybavenosť vrátane Fresh Marketu, obchodného domu Vivo (Polus), potravín Yeme, ako aj blízkosť letiska či vlakovej stanice. Možnosti príjemných prechádzok alebo športového vyžitia na jazere Kuchajda a Štrkovec.

Interiér 116 m2, terasa 76 m2, pivnica 4 m2.

Cena za predaj bytu 544.000 EUR + 2x 20.000 EUR za garážové státie v suteréne domu

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Ján Hudcovič

Ján Hudcovič

+421 948 939 938
Dohodnúť obhliadku