by svoboda&williams

Bratislava II, Ružinov

Byt 4 izbový Interiér 116 m2, terasa 27 m2 Show

€ 626 900

Dohodnúť obhliadku
Cena € 626 900
Celková plocha 143 m2
Terasa 27 m2
Parkovanie garážové státie za 24.000 EUR s DPH/ks
Pivnica Áno
PENB A
Referenčné číslo 43724

Priestranný strešný 4-izbový ateliér v novovznikajúcom bratislavskom downtowne sa nachádza v projekte na skok od shopping centra Eurovea. Narastajúca popularita v tejto expandujúcej oblasti inšpiruje výstavbu a v lokalite ponúkame 4-izbové ateliéry na ôsmom a deviatom poschodí s vysokými stropmi.

Dispozíciu ateliéru tvorí vstupná hala, chodba, šatník, samostatná toaleta, kúpeľňa, veľkorysá spálňa s en-suite kúpeľňou, obývacia izba veľkosti 30 m2 spojená s kuchyňou a jedálenskou časťou. Zo všetkých štyroch izieb je umožnený vstup na terasu s JV orientáciou, kde novým majiteľom spríjemnia rána východy slnka. K bytu prislúcha montovaná pivničná kobka a priestranné garážové státie v suteréne domu za príplatok.

Štandardom ateliéru sú hliníkové izolačné trojsklá, vzduchotechnika, stropné chladenie, podlahové kúrenie, bezpečnostné protipožiarne dvere. Všetky bytové aj interierové priečky sú tehlové. Svetlá výška v obytných miestnostiach je cca 3250 mm.
Spoločné priestory budú vybavené dlažbou, kobercami, recepciou a kamerovým systémom. Projekt počíta s detskou škôlkou, fitness & spa centrom a reštauráciami.

Nová lokalita ponúka všetky druhy služieb vrátane športových aktivít či prechádzok pri Dunaji. Nákupné centrá OC Eurovea a Nivy vynikajú mimo iné i množstvom kvalitných kaviarní, bistier i reštaurácií. Ďalšou pridanou hodnotou je pešia dostupnosť do historického centra. V bezprostrednej blízkosti nájdeme zástavky MHD ako i priame napojenie na diaľnicu D1.

Cena ateliéru s pivničnou kobkou 626.900 EUR s DPH
.

Cena za garážové státie 24.000 EUR s DPH.

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Ján Hudcovič

Ján Hudcovič

+421 948 939 938
Dohodnúť obhliadku