Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 2 izbový

Bytová jednotka  je umiestnena na 4. poschodí kompletne zrekonštruovaného secesného domu s moderným výťahom. Byt sídli na skvelej adrese pri Dannerovom parku vo Vršoviciach, v blízkosti všetkého potrebného aj staníc MHD.

Plochu bytu tvorí vstupná chodba, v ktorej je umiestnený kuchynský kút, obytná miestnosť, samostatná toaleta a sprchovací kút. Byt je orientovaný na juhozápad do ulice. Okná sú nová, v byte sú urobené nové rozvody elektriny a vody.

V bezprostrednej blízkosti sa nachádza všetka infraštruktúra (obchody, kaviarne, reštaurácie, zdravotnícke zariadenia alebo pošta) aj futbalový štadión Ďolíček, štvrť vyniká množstvom zelene a tiež veľmi dobrým spojením do centra. Asi 2 minúty chôdze od domu je električková zastávka, v pešom dosahu je aj železničná stanica Praha-Vršovice, neďaleko vzniká stanica metra novej linky D.

Podlahová plocha 37,85 m2.

Prehľadová tabuľka

 • Celková cena
  237 945 €
 • Celková plocha
  38 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  -
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  100468

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.