Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 2 izbový

V uzavretom komplexe Penati Golf Resort exkluzívne ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt v novej etape obľúbeného projektu LuxApartments. Predpokladaná kolaudácia objektu je naplánovaná na apríl 2024.

Dispozíciu bytu tvorí vstupná chodba s možnosťou umiestnenia šatníka, samostatná toaleta, obývacia izba s kuchynským kútikom, spálňa so šatníkom a en-suite kúpeľňou a šatníkom. Obe izby disponujú východ na loggiu s výhľadom na jazero. Obyvateľom bude k dispozícií spoločná práčovňa v suteréne domu. K bytu je možné prikúpiť, alebo prenajať si parkovacie státie a pivničnú kobku. 
 
Nízkoenergetický dom bude vybavený výťahom, štandard budú tvoriť hliníkové trojsklenné okenné výplne, kúrenie a chladenie cez vlastné tepelné čerpadlo pre každý byt, predpríprava na vonkajšie žalúzie a prípojka na optický internet. Rezort je zabezpečený 24hod. automatickou vrátnicou s monitorovaným vstupom. 
 
Malebná a pokojná lokalita predstavuje dokonalý odpočinok v objatí prírody a súkromného rezortu Penati Golf resort s najlepším golfovým ihriskom na Slovensku, vzdialený len necelých 100 km od Bratislavy i Brna (väčšina cesty po diaľnici). V rozľahlom areáli rozprestierajúcom sa na niekoľko hektárovom pozemku sa dá oddychovať na množstvo spôsobov: okrem golfu je tu možnosť cykloturistiky, nordic walking, peších prechádzok, vodných bicyklov, člnkovania a plávania na jazere, ako i oddych na súkromnej pláži. Na svoje si prídu priaznivci športového rybolovu, tenisu či inline korčúľ. Nechýba ani detské ihrisko a reštaurácia.

V súkromnom areáli sa plánuje dobudovať wellness centrum, farmárske potraviny, druhá reštaurácia a 24-hodinový fitness.

Vybavenie

 • Kúrenie

Prehľadová tabuľka

 • Celková cena
  219 000 €
 • Podlahová plocha
  50 m²
 • Lodžia
  5 m²
 • Celková plocha
  55 m²
 • Parkovanie
  možnosť kúpy i prenájmu
 • Pivnica
  -
 • PENB
  A
 • Referenčné číslo
  100930

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.