Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 3 izbový

Viac ako stometrový svetlý byt so zasklenou lodžiou, arkierom a možnosťou využívania spoločnej záhrady vo vnútrobloku. Byt sa nachádza na 2. poschodí tehlového domu s výťahom, v štvrti Nusle pri parku Jezerka a neďaleko budúcej stanice metra na náměstí Bratří Synků.

Variabilnú dispozíciu tvorí v súčasnosti obytná kuchyňa s arkierom do záhrady, 3 izby, priestranný šatník, kúpeľňa, samostatná toaleta, komora a veľká vstupná hala so zasklenou vykurovanou lodžiou/zimnou záhradou orientovanou do zelene vnútrobloku. V lodžii sa ponúka vytvorenie pracovného kúta.


V byte sú nové drevené špaletové okná (do ulice), plastové okná (do vnútrobloku) a bezpečnostné dvere, na podlahách sú drevené parkety a dlažba. Vykurovanie rieši plynový kotol. Dobre udržiavaný dom s novou uličnou fasádou má výťah do medziposchodí, obyvatelia môžu využívať uzamykateľnú kočíkáreň/odkladový priestor na bicykle a veľkú spoločnú záhradu s vysokými stromami a ihriskom. K jednotke prislúcha pivnica. V protiľahlom rezidenčnom projekte je možnosť prenájmu garážového státia.


Poloha domu umožňuje mať všetko potrebné v bezprostrednej blízkosti, pár krokov od domu funguje predajňa potravín, kaviareň alebo vietnamská i vegetariánska reštaurácia. V pešom dosahu je aj Scio škola, Pražské humanitné gymnázium, materská a základná škola. Lokalitu spríjemňuje park Jezerka, kde sídli Divadlo Na Jezerce, alebo lesoparky na Tyršově vrchu a Bohdalci s detskými ihriskami a chodníkmi pre chodcov i cyklistov. Pohodlné dopravné spojenie do centra aj k staniciam metra zaisťujú električky a autobusy, v dosahu je tiež vlaková stanica, odkiaľ jazdia časté a rýchle spoje na Hlavní nádraží, neďaleko vznikne stanica metra novej linky D.


Podlahová plocha 101,78 m2, lodžia 2,68 m2, pivnica 6,6 m2.

Pôdorys nehnuteľnosti

 • Pôdorys nehnuteľnosti 1

Prehľadová tabuľka

 • Celková cena
  509 130 €
 • Interiér
  102 m²
 • Lodžia
  3 m²
 • Celková plocha
  104 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  7 m²
 • PENB
  E
 • Referenčné číslo
  101095

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.