Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 2 izbový

Atraktívny nový byt 2 + kk je súčasťou kompletnej rekonštrukcie nárožného činžiaku s výťahom, honosnými spoločnými priestormi a bohato zdobenou fasádou. Dom, ktorý bol postavený v roku 1901 v eklektickom slohu so secesnými prvkami podľa návrhu architekta Horáka, je príhodne situovaný vo vyhľadávanej lokalite na rozhraní Žižkova a Vinohrad, v tesnom susedstve Riegrových sadov, s výbornou občianskou vybavenosťou v bezprostrednom okolí.

Dispozícia tohto bytu na 1.NP ponúka obývaciu izbu s prípravou pre kuchynskú linku a jedálenským priestorom, spálňu, kúpeľňu, samostatnú toaletu, priechodnú šatňu a vstupnú chodbu. Obývacia izba je orientovaná na sever do pokojného vnútrobloku, spálne potom na juh, do ulice.
Kompletne dokončený byt zahŕňa kópie masívnych špaletových okien s izolačnými dvojsklami, bezpečnostné a protipožiarne repliky secesných vstupných dverí, murované priečky, SDK podhľady a základnú bielu výmaľbu. Súčasťou sú masívne dubové parkety, obklady a dlažba, repliky pôvodných interiérových dverí, kvalitná kúpeľňová sanita a ozdobné nástenné a stropné štuky.

Projekt, ktorý získal cenu verejnosti "Najlepší realitný projekt roka 2017 v Prahe 3", je situovaný v populárnej rezidenčnej lokalite, ktorej hlavnou prednosťou je skvelá občianska vybavenosť a veľmi rýchla dostupnosť do centra, pričom zabudnúť nemožno ani na nepreberné množstvo obľúbených reštaurácií, kaviarní a vinární. Stanica metra Jiřího z Poděbrad a zastávky autobusov a električiek sú vzdialené len niekoľko minút chôdze. Riegrovy sady a s nimi priamo susediaci revitalizovaný park Rajská záhrada poskytujú nepreberné množstvo príležitostí na voľnočasové aktivity. Nachádzajú sa tu napríklad dve vonkajšie posilňovne, krytý plavecký bazén, pétanque, pingpongové stoly, detské ihrisko, kaviareň, alebo pokojné zákutia s jazierkom a vodopádom.

Interiér 81,9 m2.

Fotografia so zariadením pochádza zo vzorového bytu.

Pôdorys nehnuteľnosti

 • Pôdorys nehnuteľnosti 1

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  Predané
 • Poplatky za služby
  Neuplatňuje sa
 • Celková plocha
  82 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  -
 • PENB
  D
 • Referenčné číslo
  25031

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.