Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 3 izbový

Záhradný duplex s priamym vstupom z garáže, predzáhradkou a 2 terasami poskytujúcimi príjemný výhľad do zelene je súčasťou bezpečného rezidenčného projektu s veľkým privátnym parkom, 24-hodinovou recepciou, technickou podporou a ostrahou. Tradičná rezidenčná lokalita na Žižkove sa rozkladá v blízkosti parku na Parukářke a chystanej novej štvrti v mieste bývalého nákladového nádražia.

Na vstupnej úrovni (1. NP) sa okrem vstupnej chodby, zádveria a toalety nachádza obývacia izba s kuchyňou, jedálňou a vstupom na terasu a predzáhradku. Na poschodí je umiestnená hlavná spálňa s en-suite kúpeľňou, šatníkom a terasou ponúkajúcou výhľad do upraveného uzavretého parku, druhá spálňa s vlastnou kúpeľňou, technická miestnosť a schodisková hala.

Byt charakterizuje množstvo francúzskych drevených okien poskytujúcich dostatok svetla. Sú tu drevené podlahy, veľkoformátové obklady a dlažba, masívne interiérové ​​dvere, podlahové kúrenie či podhľadové stropy. Kuchyňa je plne zariadená spotrebičmi Siemens. Kúpna cena zahŕňa dve garážové státia a pivnicu. Komplex budov s parkom je strážený kamerovým systémom, obyvateľom je k dispozícii údržba pre prípad technickej poruchy. Všetky vstupy do objektov komplexu, garáží i vnútorného parku sú na bezpečnostné čipy.

V okolí funguje kompletná občianska vybavenosť: materská a základná škola, lekáreň, pošta, poliklinika, športové centrum s tenisovými kurtmi aj niekoľko reštaurácií, ponuka služieb sa ešte rozšíri po revitalizácii neďalekej bývalej stanice. Lokalitu spríjemňuje okrem privátneho parku tiež verejný na vrchu Parukářka. Výbornú dopravnú dostupnosť zaisťujú električkové spoje, zastávka je vzdialená len 150 metrov od domu.

Interiér 129,87 m2, terasy 8,77 + 13,25 m2, predzáhradka 9,71 m2, pivnica 4,95 m2.

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  Predané
 • Poplatky za služby
  8 918 Kč mesačne
 • Podlahová plocha
  130 m²
 • Terasa
  22 m²
 • Celková plocha
  152 m²
 • Záhrada
  10 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  C
 • Referenčné číslo
  25284

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.