Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 5 izbový

Pôsobivý obytný priestor pre tých, ktorí sa neboja odvážnych riešení, sa nachádza ukrytý v zadnom krídle secesného domu priamo v strede mesta kúsok od Hlavnej stanice. Priestranná súkromná juhovýchodná terasa umožňuje nerušený pobyt vonku, 2 balkóny poskytujú výhľad na neďaleký Petrov.

Dispozícia sa rozkladá na dvoch poschodiach: na vstupnej úrovni (3. poschodie) je umiestnená obývacia izba s jedálenským priestorom a otvorenou kuchyňou, 3 spálne, 2 balkóny, kúpeľňa, samostatná toaleta, chodba so schodiskom, veľká vstupná hala a technická miestnosť. Hornú úroveň (4. poschodie) tvorí veľká izba s WC a umývadlom a viac ako stometrová čiastočne krytá terasa.

Priestor bez priamych susedov poskytuje úplné súkromie. Starostlivo premyslený interiér zaujme rozvernou kombináciou zdanlivo nezlučiteľných štýlov, renovovanými pôvodnými drevenými podlahami v celom byte vrátane kúpeľne, dizajnovým vybavením (ktoré je v cene), krbovými kachľami v kuchyni, novými drevenými kastlovými oknami v spodnej časti a veľkoformátovými oknami smerujúcimi na terasu v hornej časti . K vybaveniu patrí klimatizácia.
Terasa zariadená pre príjemný pobyt má pohodlné posedenie pod prístreškom, grilovacie miesto s prípojkou elektrickej energie aj prípravu pre saunu. K jednotke patrí veľká pivnica (28 m2), 2 trezory a možnosť užívať úložný priestor (chránený mrežou) pred vstupom do jednotky. Teraz je jednotka vedená ako nebytový priestor, možno previesť na bytový. Zároveň je schválený projekt na prípadnú výstavbu nad terasou. Možnosť prenájmu parkovacieho státia.

Všetko potrebné pre život sa nachádza v pohodlnom dosahu pešo či na bicykli. Neďaleko je zeleninový trh s obľúbenými farmárskymi trhmi, námestie Slobody aj niekoľko obchodných centier. Dom stojí takmer pri Hlavnej stanici s mnohými mestskými (električkovými, autobusovými a trolejbusovými) aj diaľkovými vlakovými spojmi.

Interiér 164 m2, terasa 125 m2, balkón 4 m2 (2 + 2 m2), pivnica 28 m2.

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  Predané
 • Poplatky za služby
  Zahrnuté
 • Podlahová plocha
  156 m²
 • Terasa
  110 m²
 • Balkón
  4 m²
 • Celková plocha
  160 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  27447

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.