Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 3 izbový

Novostavba vzdušného a svetlého bytu v minimalistickom dizajne je súčasťou butikového projektu Vila Hodkovičky situovaného do pokojnej vilovej štvrti s príjemnou komornou atmosférou. Plánovaný termín odovzdania február 2019.

Dispozícia bytu na 3. podlaží ponúka veľkorysý juhovýchodne orientovaný obytný priestor s otvorenou kuchyňou a jedálňou, ďalej 2 spálne, 2 kúpeľne a chodbu.

Vybavenie bude zahŕňať drevené okná veľkosti "floor-to-ceiling" s trojsklami, kúpeľne s veľkoformátovou dlažbou, mozaikové obklady Durstone, sanitárne zariadenia Hüppe, Laufen a Grohe, podlahové vykurovanie, interiérové dvere Sapeli a bezpečnostné vstupné dvere. V súčasnej dobe si môže presný typ zariadenia zvoliť klient sám, upraviť možno i dispozíciu. K jednotke prislúchajú pivničné kóje, je tu aj praktická umyváreň pre bicykle a psov. Možnosť zakúpenia parkovacieho státia.

Viladom je umiestnený v jednej z najpokojnejších častí Prahy, obklopenej hustou zeleňou. Kúsok odtiaľ sa vinie obľúbená cyklotrasa pozdĺž Vltavy, ďalšie športové vyžitie ponúkajú blízke športové areály a golfový klub. V bezprostrednej blízkosti je materská a základná škola a detské ihrisko, v krátkej dojazdovej vzdialenosti je veľké nákupné centrum. Len pár minút chôdze od domu stavia električka, ktorá premáva 20 minút na Václavské námestie. V dochádzkovej vzdialenosti je aj zastávka autobusov a vlakovej stanice Praha-Braník s rýchlymi a priamymi spojmi na Hlavní nádraží. Cestu autom uľahčuje neďaleký nájazd na Barrandovský most alebo na Pražský okruh.

Plocha bytu podľa NOZ 86,43 m2.

Viac informácií o projekte tu.

Pôdorys nehnuteľnosti

 • Pôdorys nehnuteľnosti 1

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  Predané
 • Poplatky za služby
  Neuplatňuje sa
 • Celková plocha
  85 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  B
 • Referenčné číslo
  29598
 • Informácie o projekte

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.