Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 4 izbový

Tichý klimatizovaný byt s veľkou juhozápadnou predzáhradkou a 1 parkovacím státím je súčasťou dokončeného nízkoenergetického rezidenčného projektu Nad Přehradou. Lokalita poskytuje blízkosť prírody aj kompletnú občiansku vybavenosť vrátane bohatého športového vyžitia.

Interiér ponúka obývaciu izbu s kuchynským kútom a vstupom na terasu a nadväzujúcu záhradu, 3 spálne (1 tiež s prístupom na terasu / záhradu), predsieň, kúpeľňu (vaňa so sprchovou zástenou, umývadlo, prípojka na práčku, WC) a samostatnú toaletu.

Vďaka praktickému rohovému umiestneniu nemá byt priamych susedov, čo zaručuje úplný pokoj. K vybaveniu patria podlahy z vodeodolného laminátu, plastové okná s dvojsklami a bezpečnostnou fóliou, veľké vstavané skrine, uzamykateľné francúzske okno v detskej izbe, príprava na vonkajšie rolety, kuchynská linka nemeckej výroby s vysoko úspornými spotrebičmi (Ariston XL indukčná varná doska, chladnička Bosch, rúra Siemens), satelit, bezpečnostné vstupné dvere (trieda 5), alarm. Vykurovanie centrálne, klimatizácia zabudovaná. Dom stráži bezpečnostná kamera. Na oplotenej záhrade s výhľadom do diaľky sú ovocné stromy (čerešňa, višňa), okrasné ruže a ďalšia upravená zeleň. V kúpnej cene je zahrnuté 1 parkovacie státie a pivnica, možnosť využitia ďalšieho vonkajšieho státia na uzavretom parkovisku. Obyvatelia projektu majú možnosť používať telocvičňu vo vedľajšom dome alebo detské ihrisko so vstupom na čip.

Na mieste je všetko potrebné pre pohodlné bývanie. Základná škola 3 minúty chôdze, niekoľko materských škôl (vrátane medzinárodnej škôlky), supermarkety, reštaurácie, pošta, bankomaty, lekári a lekárne. Pár metrov od domu začína rozľahlý Hostivařský lesopark, k priehrade je to pár minút chôdze. Kúsok je tiež golfový klub. Dopravné spojenie zaisťujú autobusy k stanici metra linky A Skalka, linky C Háje, k zastávke električky alebo k stanici Hostivař, odkiaľ trvá cesta vlakom na Hlavní nádraží len 15 minút.

Interiér 88 m2, terasa 16 m2, záhrada 200 m2, pivnica 3,2 m2.

Pôdorys nehnuteľnosti

 • Pôdorys nehnuteľnosti 1

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  Predané
 • Poplatky za služby
  3 568 Kč mesačne
 • Terasa
  16 m²
 • Celková plocha
  88 m²
 • Záhrada
  200 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  C
 • Referenčné číslo
  29881

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.