Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 3 izbový

Priestranný byt s balkónom sa nachádza na pokojnom mieste priamo pri parku Lužánky v najatraktívnejšej brnenskej lokalite Černá Pole. Byt je súčasťou projektu Hilleho 6, ktorý spočíva v kompletnej rekonštrukcii reprezentatívneho činžiaku v historizujúcom štýle. Vznikne tu 17 bytových jednotiek, ktoré budú zodpovedať súčasným nárokom na bývanie a zároveň si uchovajú dobovú atmosféru. Dokončenie je plánované na júl 2019.

Dispozícii bytu na 3. podlaží prístupnom výťahom bude tvoriť obytný priestor s kuchyňou, jedálňou a priľahlým balkónom, ďalej 2 spálne, kúpeľňa, samostatná toaleta, šatňa, komora, predsieň a chodba.

Projekt rekonštrukcie nájomného domu staviteľa F. A. Dvořáka prebieha podľa návrhu štúdia A77 architekti, ktorí sa oi. zameriavajú na rekonštrukciu pamiatok a sakrálnych stavieb. K vysokému štandardu vybavenia budú patriť trojvrstvové dubové parkety, vyhrievaná dlažba z prírodného kameňa, drevené kastlové okná s izolačnými sklami (do dvora eurookná), ateliérové strešné okná, historizujúce masívne kazetové dvere alebo sanitárne zariadenie prémiových značiek Duravit, Knief, AET, Geberit a Lavare . Vykurovanie bude plynovým kondenzačným kotlom a bude tu príprava na chladenie. Kúpna cena zahŕňa pivničnú kóju, obyvatelia budú mať prístup do zeleného vnútrobloku.

Dom stojí v bočnej tichej ulici v dôstojnej mestskej štvrti Černá Pole s množstvom historických stavieb a urastených stromov. Priamo pri námestí 28. októbra, v tesnej blízkosti parku Lužánky a neďaleko vily Tugendhat aj stredu mesta, ktorý je dostupný pešo alebo 1 zastávku električkou. V okolí je kompletná občianska vybavenosť: školy všetkých stupňov, reštaurácie, bary, kaviarne, pošta, obchody, ale tiež napríklad Mestské divadlo.

Interiér 95,7 m2, balkón 6,6 m2, pivnica 5,2 m2.

Pôdorys nehnuteľnosti

 • Pôdorys nehnuteľnosti 1

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  Predané
 • Poplatky za služby
  Neuplatňuje sa
 • Podlahová plocha
  95 m²
 • Balkón
  7 m²
 • Celková plocha
  102 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  D
 • Referenčné číslo
  30800

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.