Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 3 izbový

Svetlý mezonetový byt s terasou je súčasťou klasického činžiaku z počiatku minulého storočia. Dom stojí v pokojnej jednosmernej ulici vo štvrti s kompletnou občianskou vybavenosťou a skvelým spojením do centra.

Na vstupnej úrovni na 6. podlaží sa nachádza obývacia izba so schodiskom na poschodie, zádverie, kuchyňa a samostatná toaleta. Na poschodí sú umiestnené 2 spálne so vstupmi na terasu, kúpeľňa (vaňa, sprchovací kút, umývadlo, WC) a komora s prípojkou na práčku. Terasa je orientovaná do upraveného vnútrobloku s vysokými stromami.

K vybaveniu patria parkety v celom byte (okrem dlažby v kúpeľni), veľké drevené okná s vonkajšími roletami, vstavané skrine, strešné svetlíky v spálňach a bezpečnostné dvere. Obyvatelia môžu využívať spoločnú záhradu. Dom je pekne upravený a má nový presklený výťah (do medziposchodia).

V pešom dosahu sú školy všetkých stupňov (od materskej po gymnázium), pošta, poliklinika, lekáreň, veľké množstvo obchodíkov, reštaurácií a kaviarní, pár krokov od domu je športový štadión. Dopravné spojenie zabezpečujú električky, jazdí tu 10 liniek. Cesta k stanici metra linky A Náměstí Míru trvá 8 minút, k linke C (I. P. Pavlova) 10 minút. Možnosť prechádzok poskytuje blízke námestie Svatopluka Čecha s parkovou úpravou a detským ihriskom, Heroldové sady a predovšetkým pár minút chôdze vzdialená Grébovka. Neďaleko je aj kultová ulica Krymská s množstvom barov, reštaurácií a klubov.

Interiér 74 m2, terasa 16 m2.

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  Predané
 • Poplatky za služby
  Neuplatňuje sa
 • Terasa
  16 m²
 • Celková plocha
  74 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  -
 • PENB
  E
 • Referenčné číslo
  30953

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.