Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 2 izbový

Svetlý a priestranný byt 2 + kk v novom developerskom projekte Central Group na Zličíne s parkovacím státím a pivnicou.

Dispozícia na prízemí situovaného bytu pozostáva zo vstupnej haly, z ktorej sa vchádza do obytnej obývacej izby, ktorá je spojená s kuchynským kútom, ako aj do nepriechodnej spálne, samostatnej kúpeľne a na toaletu. Kuchynský kút je plne vybavený, súčasťou je varná doska, rúra a tiež digestor. Priestranná kúpeľňa s vaňou je obložená svetlou veľkoformátovou dlažbou. V celom byte je položená laminátová podlaha. Vykurovanie je prostredníctvom diaľkového plynového kotla v dome. Byt je vybavený zabezpečovacím systémom značky Jablotron a tiež vonkajšími bezpečnostnými roletami. Dostatok úložného priestoru je zaistený vstavanou skriňou v hale.

Byt sa nachádza v lokalite s dobrou občianskou vybavenosťou a zároveň len kúsok od prírody. V pešej vzdialenosti je obchodné centrum Metropole Zličín, hneď pred domom je situované detské ihrisko a v blízkosti je aj park Na Prameni. Neďaleko sa nachádza aj golfový rezort a rozsiahly prírodný park Košíře-Motol, kde je možné venovať sa športovým aktivitám či vychádzkam. Od domu je to cca 8 minút na najbližšiu stanicu metra Zličín, z ktorej sa dostanete pohodlne priamou linkou do centra (na Můstek) za 22 minút.

Podlahová plocha 64,9 m2, pivnica 4,7 m2.

Pôdorys nehnuteľnosti

 • Pôdorys nehnuteľnosti 1

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  Predané
 • Poplatky za služby
  3 000 Kč mesačne
 • Celková plocha
  65 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  C
 • Referenčné číslo
  31709

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.