Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 3 izbový

Svetlý byt s klimatizáciou, veľkou juhozápadnou terasou a 2 parkovacími miestami je umiestnený na 3. podlaží moderného bytového domu v obľúbenej časti Prahy 6 Břevnov, na perfektne dostupnom mieste v blízkosti občianskej vybavenosti.

Interiér sa skladá z južne orientovanej obývacej izby prepojenej posuvnými dverami s kuchyňou, ďalej 2 spální s oknami na západ, 2 kúpeľní, šatníka, chodby a predsiene. Všetky izby sú presvetlené veľkými francúzskymi oknami so vstupmi na terasu, poskytujúci výhľad do pokojnej rezidenčnej zástavby s množstvom zelene.

Komorný bytový dom s výťahom bol postavený v roku 2013. Klimatizácia je v celom byte, podlahydrevené rovnako ako veľkoplošné eurookná s bezpečnostnými žalúziami. Kuchyňa od značky Hanák je vybavená spotrebičmi Miele. Súčasťou vybavenia sú ďalej vstavané skrine, bezpečnostné vstupné dvere a dyhované interiérové dvere. Vykurovanie podlahovými konvektormi, zdrojom tepla je centrálna plynová kotolňa v dome. Kúpna cena zahŕňa 2 garážové státia a pivnicu.

Miesto má veľmi dobré spojenie do centra aj na letisko. Z blízkej zastávky MHD jazdia priame električkové spoje na Národní třídu, Malú Stranu či Letnú. Stanica metra linky A Hradčanská je vzdialená 10 minút jazdy električkou, ku stanici Petřiny je to 6 minút autobusom. V jeho blízkosti je materská i základná škola, dom detí a mládeže, supermarkety, hobbymarkety a ďalšie obchody, niekoľko reštaurácií alebo kaviarní. Široké možnosti športového vyžitia, prechádzok či venčenie psíkov ponúka blízka Obora Hveězda, park Ladronka a lesopark Řepy.

Interiér 91,2 m2, terasa 32,5 m2, pivnica 2,1 m2.

Pôdorys nehnuteľnosti

 • Pôdorys nehnuteľnosti 1

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  Predané
 • Poplatky za služby
  4 961 Kč mesačne
 • Terasa
  32 m²
 • Celková plocha
  92 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  B
 • Referenčné číslo
  31767

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.