Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

C-05, Byt 3 izbový so záhradou

4-izbový byt s terasou, vlastnou záhradou a parkovacím státím v druhej fáze pokračovania úspešného projektu vyhľadávaných 4 podlažných komorných bytových domov RAJKA PARK, poskytujúceho vysnívané bývanie v peknej prírode s vynikajúcou dostupnosťou do centra Bratislavy.

Plánované dokončenie 1Q 2020
Pre kompletný zoznam bytov kontaktujte našu kanceláriu.

Tento byt na prízemí je orientovaný na juhozápad, bude mať obývaciu izbu spolu s jedálňou a prípravou na kuchyňu, z ktorej sa bude dať vyjsť rovno na terasu a záhradu, spálňu, vstupnú halu a kúpeľňu s toaletou.

Obklady, dlažby, sanita aj interiérové dvere sú zahrnuté v cene a môžete si vybrať zo širokej ponuky farieb a typov. Kúrenie bude vlastným plynovým kotlom a môže byť podľa dohody radiátormi alebo podlahové. Bytový dom je vo výstavbe z najmodernejších materiálov spĺňajúcich prísne nároky na tepelnú izoláciu budovy čo zabezpečuje vysoký energetický štandard a tým aj nízke náklady na energie. Ku každému bytu je nutné dokúpiť parkovacie státie za 2.000,- EUR

Rýchlo sa rozvíjajúca obec Rajka sa nachádza len 2 km od Bratislavy a približne 20 minút autom do centra alebo 12 minút vlakom na stanicu v Petržalke. Zároveň je vsadená do chránenej krajinnej oblasti Natura 2000, čo zabezpečí príjemný oddych a športové vyžitie v krásnej prírode. V blízkom dosahu autom je aj golfové ihrisko a wellness v Dunakiliti alebo termálne zážitkové kúpele v Mosonmagyaróvári. V pešej dostupnosti bytového domu je autobusová zastávka MHD a vlaková stanica, aj Slovákmi obľúbená a vyhľadávaná csárda. V obci je plná občianska vybavenosť, niekoľko obchodov, reštaurácií, materská a základná škola, lekár, zubná ambulancia a lekáreň.

Interiér 66,96 m2, terasa 5,44 m2, Záhradka 51,75 m2

Pôdorys nehnuteľnosti

 • Pôdorys nehnuteľnosti 1

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  Predané
 • Poplatky za služby
  Neuplatňuje sa
 • Terasa
  5 m²
 • Celková plocha
  119 m²
 • Záhrada
  52 m²
 • Parkovanie
  Parkovacie miesto za + 2.000,- Eur
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  C
 • Referenčné číslo
  32026

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.