Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 3 izbový

Na predaj byt s balkónom a parkovacím miestom vo vilovom dome 4. a zároveň záverečnej fázy vyhľadávaného projektu RAJKA VILL. Tento projekt je výnimočným zladením Rodinných domov a bytov, ktorý spája výhody bytového spoločenstva aj súkromia v dome.

Predpokladané dokončenie bude 1Q 2020
Pre aktuálny stav ponuky kontaktujte prosím našu kanceláriu.

Tento byt je na 1. poschodí budovy D vilového domu s balkónom Zo vstupnej haly bytu sa dostaneme do všetkých miestností bytu. 2 spálne, kúpeľňa, samostatná toaleta, a obývačka s kuchyňou, z ktorej sa dostaneme aj na balkón orientovaný na juhovýchod.

Bytový dom je vo výstavbe z najmodernejších materiálov spĺňajúcich prísne nároky na tepelnú izoláciu budovy čo zabezpečuje vysoký energetický štandard a tým aj nízke náklady na energie. Odovzdaný bude vo vyhotovení na kľúč s tým, že obklady, dlažby, sanitu aj interiérové dvere si môžete si vybrať zo širokej ponuky. Kúrenie bude vlastným plynovým kotlom a môže byť podľa dohody radiátormi alebo podlahové.
Ku každému bytu je nutné dokúpiť parkovacie státie za 2.000,- EUR, pivnicu za 900,-Eur a poplatok za advokáta 650,- Eur.

Rýchlo sa rozvíjajúca obec Rajka sa nachádza len 2 km od Bratislavy a približne 20 minút autom do centra alebo 12 minút vlakom na stanicu v Petržalke. Zároveň je vsadená do chránenej krajinnej oblasti Natura 2000, čo zabezpečí príjemný oddych a športové vyžitie v krásnej prírode. V blízkom dosahu autom je aj golfové ihrisko a wellness v Dunakiliti alebo termálne zážitkové kúpele v Mosonmagyaróvári. V pešej dostupnosti bytového domu je autobusová zastávka MHD a vlaková stanica, aj Slovákmi obľúbená a vyhľadávaná csárda. V obci je plná občianska vybavenosť, niekoľko obchodov, reštaurácií, materská a základná škola, lekár, zubná ambulancia a lekáreň.

Interiér 58,11 m2, balkón 3,60 m2

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  Predané
 • Podlahová plocha
  54 m²
 • Balkón
  4 m²
 • Celková plocha
  58 m²
 • Parkovanie
  Parkovacie miesto za + 2.000,- Eur
 • Pivnica
  -
 • PENB
  C
 • Referenčné číslo
  32113

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.