Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 2 izbový

Svetlý byt s juhozápadnou lodžiou a garážovým státím je umiestnený na 3. podlaží novostavby z roku 2017 a je súčasťou multifunkčného komplexu Rezidencie Waltrovka so širokou ponukou služieb. Rezidenčný areál leží pár minút chôdze od stanice metra Jinonice, v blízkosti obchodno-zábavnej zóny Anděl a veľkých parkov.

Interiér tvorí obývacia izba s kuchyňou a lodžiou, spálňa, kúpeľňa (s vaňou), samostatná toaleta a vstupná hala.

Vybavenie v najvyššom ponúkanom štandarde projektu zahŕňa dubové podlahy, na terase exotické drevo, veľkoformátovú taliansku dlažbu s podlahovým vykurovaním v kúpeľni a na toalete a sanitárne zariadenie Villeroy & Boch. Vstupné dvere sú bezpečnostné, kuchynská linka kompletne vybavená (varná doska indukčná). V predsieni je vstavaná skriňa a videotelefón. Súčasťou kúpnej ceny je veľké garážové státie (v blízkosti výťahu) a pivnica. Obyvateľom je k dispozícii kočikáreň a privátna záhrada.

V areáli funguje supermarket, drogéria, kaviarne, reštaurácie, čistiareň, zdravotnícke zariadenia, lekáreň, pošta a veľký park s detským ihriskom a posilňovacími strojmi. V rýchlom dosahu sú školy všetkých stupňov. Jednoduché spojenie s centrom zaisťuje linka metra B z blízkej stanice Jinonice alebo vlak, priama cesta na Hlavní nádraží trvá 18 minút. Miesto ponúka tiež skvelé možnosti pre šport i relaxáciu, a to najmä v neďalekom parku Vidoule alebo Prokopskom údolí. Neďaleko je aj golfový areál.

Podlahová plocha 56,8 m2, lodžia 6 m2.

Byt je do 15. 8. 2019 prenajatý za 23 000 Sk mesačne. V prípade kúpy na investíciu je možné nájomnú zmluvu predĺžiť.

Pôdorys nehnuteľnosti

 • Pôdorys nehnuteľnosti 1

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  Predané
 • Poplatky za služby
  4 000 Kč mesačne
 • Lodžia
  6 m²
 • Celková plocha
  57 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  B
 • Referenčné číslo
  33005

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.