Svoboda & Williams používa súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 4 izbový

Rodinný byt v tichej ulici na kraji populárnej štvrti Dejvice je umiestnený na 5. nadzemnom podlaží bytového domu s výťahom. Obľúbená lokalita plná zelene poskytuje ideálnu polohu kombinujúcu mestské bývanie s rýchlym dosahom prírody.

Dispozícia ponúka svetlú obývaciu izbu, 3 spálne, samostatnú kuchyňu, priestrannú halu z ktorej je vstup do všetkých miestností, ďalej kúpeľňu s oddeleným záchodom, komoru a špajzu.

Vybavenie zahŕňa pôvodné dubové parkety (okrem predsiene) a nové plastové okná. Interiér bytu je vhodný na rekonštrukciu. Vykurovanie je centrálne.

Okolie disponuje širokou ponukou služieb. V pešom dosahu sa nachádza materská aj základná škola, fitnes centrum, reštaurácie, obchodíky alebo napr. aj Dejvické divadlo. Ľahko dostupné je letisko Václava Havla. Čo sa týka voľnočasových aktivít, na návštevy s deťmi nabáda neďaleká Zoologická záhrada hlavného mesta Prahy alebo Botanická záhrada Praha v Troji. V dosahu sa ďalej nachádza najväčší pražský park Stromovka, ktorý v nedávnej dobe prešiel rozsiahlou revitalizáciou. Najbližším spojením do centra je električka (zastávka Zelená), ktorá umožňuje rýchly presun na Víťazné náměstí, kde sa nachádza stanica metra Dejvická.

Interiér 104,08 m2.

Pôdorys nehnuteľnosti

 • Pôdorys nehnuteľnosti 1
 • Pôdorys nehnuteľnosti 2

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  Predané
 • Poplatky za služby
  3 600 Kč mesačne
 • Celková plocha
  104 m²
 • PENB
  E
 • Referenčné číslo
  33050

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.