Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 2 izbový

Moderne upravený byt s 2 lodžiami je umiestnený na 1. podlaží obytného domu po celkovej rekonštrukcii. Kompletné služby na dosah ruky, rýchle električkové spojenie s centrom a široká ponuka športových aktivít.

Pôvodná dispozícia jednotky na zvýšenom prízemí bola 3 + 1, v súčasnosti je upravená na 2 + 1 (možno opäť ľahko upraviť na 3 + 1). Plocha je rozdelená na obývaciu izbu s balkónom orientovanú na západ do bočnej jednosmernej ulice, vzdušnú kuchyňu s nadväzujúcou jedálňou so vstupom na 2. lodžiu s výhľadom do zelene vnútrobloku, ďalej spálňu, špajzu, kúpeľňu (vaňa, umývadlo, WC) a veľkú predsieň.

Vybavenie zahŕňa drevené okná s vnútornými roletami, mreže na balkónoch, na podlahách ležia parkety, terrazzo (v kuchyni) a dlažba (v kúpeľni). K bytu prislúcha komora na poschodí a pivnica v suteréne. Vykurovanie centrálne diaľkové. Nehnuteľnosť je v družstevnom vlastníctve, je možný okamžitý prevod do osobného vlastníctva.

Dom je súčasťou štvrte Vršovice s kompletnou infraštruktúrou. V pešom dosahu je veľké obchodné centrum, niekoľko škôl od materských po gymnázium, detské ihriská, plavecký bazén, kúpalisko, ľahkoatletický, futbalový a zimný štadión, množstvo obchodov, cukráreň a niekoľko reštaurácií. Cesta k najbližšej stanici metra trvá 10 minút električkou, do centra je možné dôjsť za 15 minút.

Interiér 83,74 m2, lodžia 1,4 m2 a 1,3 m2, pivnica cca 3 m2.

Vďaka družstevnému vlastníctvo sa na kúpu nevzťahuje povinnosť platby dane z nadobudnutia nehnuteľných vecí.

Pôdorys nehnuteľnosti

 • Pôdorys nehnuteľnosti 1

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  Predané
 • Lodžia
  2 m²
 • Celková plocha
  78 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  33111

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.