Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 3 izbový

Svetlý byt s balkónom a výhľadom do širokého okolia je umiestnený na poslednom, 7. podlaží zrekonštruovaného panelového domu stojaceho na pomedzí Vršovic a Strašnic, v mieste so širokou ponukou obchodov, športovísk i ďalších služieb a v pohodlnej vzdialenosti od zastávok MHD.

Na južne orientovanú obývaciu izbu s čiastočne oddelenou kuchyňou a jedálňou nadväzuje slnečná lodžia. Okná oboch spální smerujú na sever. Súčasťou interiéru je šatník, kúpeľňa, samostatná toaleta a predsieň.

Byt je 2 roky po rekonštrukcii. Obývacia izba je vybavená klimatizáciou, v predsieni a spálni sú vstavané skrine, kuchyňa je kompletne zariadená. Podlahy obytných miestností sú vinylové, v kúpeľni, na toalete a v predsieni je dlažba. Okná sú plastové s vnútornými žalúziami. K bytovej jednotke prislúcha pivnica. Dom je kompletne zrenovovaný, s novým výťahom.

V blízkom okolí funguje supermarket, pošta, lekáreň, niekoľko kaviarní a reštaurácií. V pešom dosahu je základná aj materská škola, ďalej tiež kúpalisko s krytým aj vonkajším bazénom, atletický, futbalový a zimný štadión alebo veľké nákupné centrum. Kúsok od domu stavia niekoľko električkových spojov, najbližšia stanica metra (Strašnická) je vzdialená 2 minúty jazdy električkou alebo 10 minút pešo.

Interiér 67,3 m2, lodžia 6,84 m2, pivnica 4,11 m2.

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  Predané
 • Lodžia
  7 m²
 • Celková plocha
  67 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  C
 • Referenčné číslo
  33500

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.