Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 4 izbový

Vzdušný záhradný byt obklopený slnečnou terasou je súčasťou bezpečného rezidenčného komplexu Green Motol obývateľného v severskom štýle, s dôrazom na energetickú úsporu a prepojenie s okolitou zeleňou. Obytný súbor priamo susedí s golfovým ihriskom a je ľahko dostupný autom aj električkou.

Plocha bytu ponúka preslnenú obývaciu izbu s otvorenou kuchyňou a jedálňou, hlavnú spálňu s en-suite kúpeľňou, ďalšie 2 spálne (navrátením priečky môžu vzniknúť 3 spálne), centrálnu kúpeľňu, samostatnú toaletu, predsieň a komoru. Zo všetkých obytných miestností rohového bytu možno vstúpiť na terasu a ďalej do záhrady s nerušeným výhľadom do zelene.

Rezidencia z r. 2016 poskytuje vysoký štandard bývania. Súčasťou vybavenia sú drevené podlahy, veľkoformátové okná, kuchynská linka na mieru bez úchytiek so spotrebičmi Gorenje, vstavané skrine alebo elektricky ovládaná markíza nad terasou. K jednotke prislúchajú 2 garážové státia a pivnica, všetko prístupné pohodlne výťahom. Obyvatelia môžu využívať park a detské ihrisko vo vnútrobloku.

Uzavretý komplex bezprostredne susedí s golfovým areálom a prírodným parkom so širokými možnosťami športového vyžitia i relaxácie. Dopravné spojenie s centrom zaisťujú električkové linky, autobusom je možné z blízkej zastávky dôjsť za 2 minúty k stanici metra Nemocnice Motol. Kompletná občianska vybavenosť je v rýchlom dojazde.

Podlahová plocha 110,9 m2, predzáhradka 160 m2, pivničná kobka.

Pôdorys nehnuteľnosti

 • Pôdorys nehnuteľnosti 1

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  Predané
 • Celková plocha
  111 m²
 • Záhrada
  160 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  B
 • Referenčné číslo
  33633

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.