Svoboda & Williams používa súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

3- izb. byt B3.01/ 3.NP

Svetlý klimatizovaný 3-izbový s priestrannou terasou byt bude súčasťou práve vznikajúcej Novej rezidencie s podzemným parkovaním, zelenou vegetačnou strechou na strope, podzemného podlažia medzi domami a širokým átriom plným zelene. Svojim obyvateľom poskytne komfortné bývanie vďaka moderným technológiám aj použitiu kvalitných materiálov. A to v príjemnej rezidenčnej lokalite Starého Mesta, s bohatým výberom služieb a v blízkosti zelene Medickej alebo Prezidentskej záhrady. Predpokladaný termín dokončenia 11/2020.

Interiér bude tvoriť obývacia izba prepojená s kuchyňou a jedálenskou časťou, dve spálne, terasa, kúpeľňa s toaletou, šatník, komora a vstupná hala.

Štandardné vybavenie bude zahŕňať laminátovú podlahu, kvalitné obklady, dlažbu, interiérové dvere, sanitu značky Standard Ideal a plastové okná a dvere s izolačným trojsklom. Navrhnuté je podlahové vykurovanie z centrálnej kotolne umiestnenej v objekte, ako aj rebríkový radiátor v kúpeľni. Byt bude klimatizovaný samostatnou jednotkou a bude k nemu prislúchať pivničná kobka. Vstupné hliníkové domové dvere na čip a možnosť dokúpenia parkovacieho státia v garáži v cene 25 000 Euro (s DPH).

Atraktívna lokalita Starého Mesta neďaleko Obchodnej ulice, Medickej záhrady a Prezidentského paláca. Všetky potrebné služby a inštitúcie v blízkosti: vzdelávacie od jaslí po univerzity, zdravotné a kultúrne. V pešej dostupnosti sú taktiež skvelé nakupovacie možnosti od malých pekární a farmárskych trhov až po supermarkety. Lokalita je veľmi obľúbená pre svoju bohatú infraštruktúru, široké možnosti športového vyžitia a rýchlu dopravnú dostupnosť autom aj MHD.

Interiér 75 m2, terasa 49 m2.

Cena nehnuteľnosti v prevedení "white walls" 290.000 Eur (s DPH).
Cena nehnuteľnosti v štandarde 300.000 Eur (s DPH).

Pôdorys nehnuteľnosti

 • Pôdorys nehnuteľnosti 1

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  Predané
 • Podlahová plocha
  75 m²
 • Terasa
  49 m²
 • Celková plocha
  124 m²
 • Parkovanie
  garážové státie za cenu 25.000 Euro s DPH
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  A
 • Referenčné číslo
  33717
 • Informácie o projekte

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.