Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 4 izbový

Novostavba mezonetového bytu s terasou je súčasťou komorného nízkoenergetického bytového domu s iba 3 jednotkami, ktorý bol práve dostavaný na pokojnom mieste okrajovej časti Prahy 10 - Benice, uprostred prírodného parku Botič-Milíčov.

Dispozičné riešenie ponúka obývaciu izbu so vstupom na záhradnú terasu, na izbu nadväzuje jedáleň s prípravou na kuchynskú linku. Ďalej je tu pracovňa, kúpeľňa (so sprchovacím kútom) a predsieň. V podkroví sú 2 spálne a centrálna kúpeľňa so sprchovacím kútom, vaňou, toaletou a 2 umývadlami.

K štandardu vybavenia patria drevené podlahy, okná s plastovými rámami tmavej farby a s izolačnými trojsklami, systém cirkulácie vzduchu a rekuperácie alebo bezpečnostné vstupné dvere. K jednotke patria 2 vonkajšie parkovacie státia.

V bezprostrednej blízkosti je fitness a wellness centrum, kúpalisko, reštaurácie a detské ihrisko. Na mieste funguje aj bilinguálna materská škola alebo knižnica. Základná škola, obchody, zdravotnícke a ďalšie služby sú v Uhříněvsi, vzdialenej pár minút jazdy autom alebo autobusom. Odtiaľ tiež jazdia priame vlakové spoje do centra. V krátkej dojazdovej vzdialenosti je veľká obchodno-zábavná zóna Čestlice alebo medzinárodná škola Sunny Canadian School. V okolí, ktoré je súčasťou prírodného parku Botič-Milíčov, vedie niekoľko turistických trás.

Podlahová plocha 144 m2, záhrada 240 m2

Pôdorys nehnuteľnosti

 • Pôdorys nehnuteľnosti 1
 • Pôdorys nehnuteľnosti 2

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  Predané
 • Celková plocha
  144 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • Pivnica
  -
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  34143

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.