Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 3 izbový

Podkrovný byt s terasou orientovanou do pokojného vnútrobloku je súčasťou architektonicky významného rondokubistického bloku domov z roku 1921 od architekta Rudolfa Hraběte. Rozmanitá štvrť Holešovice leží v širšom centre mesta a vyniká predovšetkým množstvom služieb a bohatou kultúrnou ponukou.

Dispozíciu bytu v 7. podlaží tvorí obývacia izba s jedálňou, čiastočne oddelenou kuchyňou a východnou terasou, ďalej 2 spálne, vzdušná kúpeľňa (s vaňou), samostatná toaleta a vstupná chodba so šatňou.

Byt vznikol pri rekonštrukcii domu a bol skolaudovaný koncom r. 2008. Krov v obývacej izbe a spálňach má výšku 3,5 m. Vybavenie zahŕňa drevené podlahy, drevené klasické a strešné okná s vnútornými žalúziami, vstavanú skriňu v predsieni a kompletnú kuchynskú linku so vstavanými spotrebičmi. Vykurovanie plynovým kotlom Vaillant. K jednotke prislúcha pivnica. Dom s výnimočnou architektúrou má nový výťah a udržiavané spoločné priestory.

Blok domov s prielukami s vysokými stromami stojí v bočnej jednosmernej ulici. V blízkom okolí funguje mnoho bistier, kaviarní a reštaurácií, hneď pri dome je materská a základná škola, pošta či lekáreň. V krátkej pešej vzdialenosti je multikultúrne zariadenie La Fabrika, kreatívne centrum Vnitroblock aj Pražská tržnica s celoročným farmárskym trhom, supermarkety, obľúbeným obchodom s počítačmi a elektronikou alebo hobbymarketom. 400 metrov od domu je električková zastávka s rýchlymi spojmi do centra, v pešom dosahu je stanica metra linky C Vltavská. Blízka Argentínska ulica uľahčuje cesty autom do centra aj von z mesta.

Interiér 92,4 m2, terasa 7,75 m2, pivnica 3,2 m2.

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  Predané
 • Poplatky za služby
  2 800 Kč mesačne
 • Podlahová plocha
  92 m²
 • Terasa
  8 m²
 • Celková plocha
  100 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  34460

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.