Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, Štúdio

Byt so zimnou záhradou na 2. podlaží novostavby umiestnenej vysoko nad centrom Prahy a údolím Vltavy, v obľúbenej štvrti Kobylisy s perfektným dopravným spojením, kompletnou ponukou služieb a množstvom zelene. Dokončenie je naplánované na koniec tohto roka.

Dispozíciu bytu tvorí hlavný obytný priestor s prípravou na kuchyňu a dostatkom miesta pre spaciu zónu, ktorého súčasťou je uzatvárateľná zimná záhrada. Ďalej je tu kúpeľňa (s vaňou a WC) a priestranná vstupná chodba.

Interiér bude dokončený v elegantnom štandarde, zahŕňajúcim vinylové podlahy, keramickú dlažbu a obklady v kúpeľni, francúzske okná s drevenými a hliníkovými rámami, značkovú sanitu a bezpečnostné vstupné dvere. Vykurovanie bude zabezpečovať centrálna plynová kotolňa v dome. Kúpna cena zahŕňa pivnicu.

Dom vzniká v mieste vzdialenom iba 20 minút električkou od centra a stanica metra je 150 m od domu. V blízkom okolí funguje supermarket, kobyliský Dvůr s farmárskymi produktmi a komunitnými akciami, niekoľko kaviarní a reštaurácií, veľa malých obchodov, banka, lekáreň alebo kúpalisko, ďalšie služby (poliklinika, materské a základné školy, športová hala) sú v dochádzkovej vzdialenosti. V jeho blízkosti je plno upravených zelených plôch, napríklad revitalizovaný park Dlážděnka, prírodná pamiatka Okrouhlík, rozľahlý Ďáblický háj alebo prírodný park Drahaň-Troja s mnohými unikátnymi prírodnými pamiatkami.

Celková plocha podľa OZ 53,1 m2

Pôdorys nehnuteľnosti

 • Pôdorys nehnuteľnosti 1

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  Predané
 • Celková plocha
  53 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  C
 • Referenčné číslo
  34650

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.