Svoboda & Williams používa súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 2 izbový

Klasický Vinohradský byt s vysokými stropmi, vzdušnou rohovou izbou a pôvodnými architektonickými prvkami na 2. nadzemnom podlaží domu s historickými spoločnými priestormi neďaleko I. P. Pavlova, námestia Mieru alebo parkov Folimanka a Grébovka. Jednotka je skolaudovaná ako byt a je v súčasnej dobe využívaná ako kancelária.

Interiér je vhodný na renováciu a je možné vrátenie dverového otvoru medzi chodbou a rohovou miestnosťou s dvoma oknami (v pláne ako spálňa), ideálne pre obývaciu izbu. Dispozícia ponúka celkovo 2 veľké izby, samostatnú kuchyňu, kúpeľňu, chodbu a predsieň.

Vybavenie zahŕňa pôvodné špaletové okná, parkety so vzorom viedenského kríža alebo drevené dvojkrídlové kazetové dvere s obložkami. Vykurovanie vlastným plynovým kotlom. Súčasťou kúpnej ceny je pivnica. Dom je dobre udržiavaný a má výťah.

Lokalita kľudnej bočnej ulice neďaleko električkovej zastávky s cestou do centra cca 5 min. 10 minút chôdze sú vzdialené stanice metra I.P. Pavlova a námestie Mieru. V pešom dosahu je tiež supermarket a mnoho ďalších obchodov, pošta, reštaurácie, kaviarne, rýchle občerstvenie a školy od materských po gymnázium.

Interiér 75,6 m2, pivnica 2,20 m2.

Pôdorys nehnuteľnosti

 • Pôdorys nehnuteľnosti 1

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  Predané
 • Celková plocha
  76 m²
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  35261

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.