Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, Štúdio

Južne orientovaný byt leží na 1. poschodí klasického domu so zachovanými pôvodnými architektonickými prvkami vo vyhľadávanej štvrti Karlín ležiacej v širšom centre metropoly. Okrem skvelej dostupnosti MHD, autom i na bicykli poskytuje lokalita tiež služby na vysokej úrovni.

Dispozíciu tvorí obývacia izba s kuchynským kútom a spacím poschodím, kúpeľňa, predsieň a komora.

Súčasťou vybavenia sú špaletové okná s dvojsklami, stropná štuková výzdoba, laminátové podlahy a veľkoformátová dlažba, bezpečnostné vstupné dvere a kvalitne odhlučnené múry. Vykurovanie modernými WAW kachľami. Dom je po rekonštrukcii, v pláne je úprava fasády. Spoločné priestory zdobia pôvodné zábradlie, mreže a terrazzo.

Upravená ulica Pernerova je lemovaná vysokými stromami. Dom tesne prilieha ku kancelárskemu komplexu Corso Karlín, cez ktorý je možné behom chvíľky prejsť k stanici metra či električky Křižíkova. Vďaka sieti cyklotrás a rovinatému terénu je miesto pohodlne dostupné aj na bicykli. V bezprostrednom okolí funguje multifunkčný priestor Forum Karlín, mnoho kaviarní, reštaurácií a bistier, malé obchody aj supermarkety, blízko je do veľkého parku na Vítkove.

Interiér 50,3 m2.

Byt je v družstevnom vlastníctve, prevod do OV možný ešte v r. 2020.

Okrem bežných prehliadok nehnuteľností ponúkame tiež videoprehliadky v reálnom čase cez WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype apod.

Pôdorys nehnuteľnosti

 • Pôdorys nehnuteľnosti 1

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  Predané
 • Poplatky za služby
  2 600 Kč mesačne
 • Celková plocha
  50 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  -
 • PENB
  E
 • Referenčné číslo
  35552

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.