Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 2 izbový

Štýlový podkrovný byt z roku 2006 s elegantným interiérom v bielo čiernom dizajne na 4. poschodí domu bez výťahu obklopenom mestskou zeleňou a situovanom v pokojnej vedľajšej ulici. Útulné bývanie pre milovníkov minimalizmu, s dostatkom úložných priestorov a plne vybavenou kuchyňou s vstavanými spotrebičmi.

Srdcom bytu je vzdušná obývacia izba, ktorá je od priestoru kuchyne a predsiene čiastočne oddelená priečkami. V spálni, obývačke aj v kuchyni sú nové drevené strešné okná, ktoré poskytujú dostatok svetla a slnka. Izby sú vybavené laminátovou podlahou v dizajne dubového dreva, v kúpeľni je veľkoformátová keramická dlažba s podlahovým kúrením, veľkoplošné keramické obklady, sprchovací kút, dizajnové umývadlo a WC. Vykurovanie a teplú vodu zabezpečuje plynový kotol. Dom je bez výťahu. Pre relaxáciu je k dispozícii spoločná záhrada. Cena zahŕňa všetko vybavenie bytu a komoru na tom istom poschodí.

V pešom dosahu je autobusová zastávka Rokoska a električkové zastávky Okrouhlická a Vychovatelna s prestupom na metro C Kobylisy. V bezprostrednej blízkosti domu je Nemocnice Na Bulovce. V okolí je dostupná všetka občianska vybavenosť.

Interiér 46,67 m2, komora 1,85 m2.

Prehľadová tabuľka

 • Celková cena
  252 264 €
 • Poplatky za služby
  3 687 Kč mesačne
 • Celková plocha
  47 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  36724

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.