Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 2 izbový

Svetlý, západne orientovaný, nedávno zrekonštruovaný byt je umiestnený na 4. podlaží dobre udržiavaného bytového domu z r. 1930, stojaceho v obľúbenej časti Holešovíc s kompletnou infraštruktúrou a rýchlym dosahom centra.

Plocha bytu je rozdelená na obývaciu izbu s kuchynským a jedálenským kútom, spálňu, kúpeľňu (s rohovou vaňou, umývadlom, WC a prípojkou na práčku i televíziu) a predsieň.

Súčasťou vybavenia je kvalitná vinylová podlaha v predsieni a obývacej izbe, laminátová podlaha v spálni, dlažba v kúpeľni, drevené okná s izolačným dvojsklom a interiérovými žalúziami, vstavané skrine v spálni (s automatickým osvetlením) a predsieni, nové sanitárne zariadenia a kompletná nová kuchynská linka (umývačka, chladnička, digestor, elektrická rúra, sklokeramická varná doska). Centrálne vykurovanie. Do bytu je privedený plyn. V dome prebieha postupná rekonštrukcia - sú už opravené stúpačky a odpad, v pláne je nový presklený výťah (2021) a oprava fasády. Možnosť prevzatia nájomnej zmluvy na 1-2 parkovacie státie v podzemnej garáži v ul. V Háji (5 minút chôdze).

V pešom dosahu je všetko potrebné: od malých obchodíkov cez supermarkety po veľkú Holešovickú tržnicu, pekárne, kaviarne, bistrá, reštaurácie, pošta, lekárske služby, knižnica i kultúrne centrá, napríklad galéria DOX, multifunkčný Vnitroblock alebo divadlo La Fabrika. Vďaka električkovej zastávke s mnohými linkami je miesto skvele dostupné, cesta k stanici metra Vltavská alebo Nádraží Holešovice trvá do piatich minút.

Interiér 60,5 m2.

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  Predané
 • Celková plocha
  61 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • Pivnica
  -
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  36747

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.