Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 2 izbový

Tichý byt s príjemnou orientáciou a možnosťou užívania balkóna aj terasy leží na 3. podlaží klasického bytového domu v pokojnej ulici V Mezihoří kúsok od stanice metra a zastávok električiek Palmovka.

Dispozíciu tvorí južne orientovaná obývacia izba, spálňa s oknom na sever do zeleného vnútrobloku, kuchyňa so špajzou, kúpeľňa s vaňou, samostatná toaleta a vstupná chodba.

Interiér je po čiastočnej rekonštrukcii. Súčasťou vybavenia sú nové plastové okná, nové vstupné bezpečnostné dvere, repasované parkety, kuchynská linka so všetkými spotrebičmi. Dom s výťahom má novú strechu a fasádu, spoločné priestory sú udržiavané. Obyvatelia môžu využívať balkón spoločný pre byty na poschodí a terasu s pekným výhľadom. K jednotke prislúcha pivnica.

Dom stojí v jednosmernej ulici s množstvom zelene, v lokalite so všetkou občianskou vybavenosťou - v blízkosti funguje pošta, predajňa potravín, niekoľko reštaurácií a kaviarní, v pešom dosahu je supermarket, lekáreň alebo Divadlo Pod Palmovkou. Perfektnú dostupnosť zaisťuje metro a mnoho električkových i autobusových liniek.

Súčasná výmera 71 m2 (výmera podľa vyhlásenia vlastníka s priečkou navyše 68 m2).

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  Predané
 • Poplatky za služby
  Nezahrnuté
 • Celková plocha
  71 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  36915

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.