Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 3 izbový

Byt na 2. poschodí obytného domu postaveného začiatkom dvadsiatych rokov 20. storočia v štýle geometrickej secesie vo svahovitom teréne ulice Na Václavce v blízkosti stanice metra Anděl alebo romantických parkov Santoška a Na Skalke. Obľúbená a ľahko dostupná lokalita.

Súčasná dispozícia je upravená pre krátkodobé prenájmy a ponúka 5 malých spální, dve kúpeľne (obe so sprchovacím kútom), samostatnú toaletu, kuchyňu a predsieň. Neveľkou stavebnou úpravou možno bytu vrátiť pôvodnú dispozíciu 3+1, viď pôdorys. Dva balkóny zobrazené na priloženom pláne (pod označením X-2-8 a X-2-9) zatiaľ neboli realizované, je na ne vydané stavebné povolenie.

V byte sú drevené špaletové okná s výhľadmi do zelene, drevené kazetové dvere s obložkami (okrem dverí v nových deliacich priečkach) a parkety, kúrenie a ohrev vody vlastným plynovým kotlom. K bytu patrí pivnica. Dom s výraznými arkiermi je udržiavaný, v tomto roku dôjde k výstavbe výťahu a úprave spoločných priestorov. Parkovanie je možné pred domom v zóne pre rezidentov.

Obľúbená Smíchovská lokalita kombinuje noblesu a pokoj vilovej štvrti Malvazinky, ako aj rušný mestský život s pestrou ponukou gastronómie, zábavy, kultúry i športu v okolí neďalekej pešej zóny Anděl. V tesnej blízkosti je všetka občianska vybavenosť: pošta, lekáreň, potraviny, reštaurácia, supermarket, materská a základná škola, gymnázium aj francúzske lýceum. Dom je za rohom od záhrady Santoška pod zalesneným vrchom, sadov Na Skalce či parku Mrázovka. Zastávky električiek a stanice metra Anděl sú vzdialené 12 minút chôdze alebo 2 minúty autobusom, ktorý stavia 200 m od domu. V pešej dostupnosti 10 minút chôdze je tiež dopravný uzol Na Knížecí.

Podlahová plocha 81,8 m, pivnica 2,5 m2

Pôdorys nehnuteľnosti

 • Pôdorys nehnuteľnosti 1

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  Predané
 • Poplatky za služby
  2 776 Kč mesačne
 • Celková plocha
  82 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  37094

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.