Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

2-izb byt C4.G2/ 2.NP

Nadčasové bývanie zasadené do bratislavskej štvrte v Záhorskej Bystrici ponúkne novo vznikajúci rezidenčný projekt Hillside s výhľadom na Malé Karpaty, ktorý spája výhody novostavby s moderným dizajnom v kombinácii s progresívnou filigránovou technológiou výstavby. Pokojná a tichá lokalita na dosah kompletnej občianskej vybavenosti a neďalekých lesov zabezpečuje bývanie na okraji Bratislavy bez mestského hluku. Predpokladaný termín kolaudácie 09/2021.

Interiér 2-izbového bytu bude tvoriť vstupná chodba s vyhradeným miestom na vstavaný šatník, obývacia izba spojená s jedálenskou časťou, oddelená kuchyňa, spálňa s miestom na vstavanú skriňu, kúpeľňa s vaňou, samostatná toaleta. Z obývačky je vstup na priestranný balkón so západnou orientáciou.

Holobyt bude zahŕňať francúzske hliníkové okná s izolačnými trojsklami, podlahové kúrenie a fancoilové stropné chladenie v celom byte. Kúpa holobytu ponúka možnosť si vybrať z dvoch druhov štandardov.

Štandardné vybavenie bude obsahovať predprípravu na elektricky ovládané exteriérové žalúzie, laminátové podlahy, interiérové dvere, v kúpeľni obklady, sanitu, batérie značky KLUDI, sprchový kút so zabudovaným podlahovým žľabom/vaňu, toaletu. Nadštandardné vybavenie bude zahŕňať vyššiu kvalitu materiálov, drevené podlahy, bezfalcové interiérové dvere, v kúpeľni väčší formát dlaždíc, batérie Hansgrohe. Ku kúpe sa vzťahuje aj povinnosť prikúpenia pivničnej kobky a minimálne jedného parkovacieho státia v garáži.

Bytový komplex vzniká na okraji Záhorskej Bystrici. Štvrť poskytuje kľudné, tiché prostredie a zároveň aj plnú občiansku vybavenosť. V bezprostrednej blízkosti projektu sa nachádzajú Malé Karpaty. Do centra mesta sa rýchlo dopravíte autom alebo autobusom MHD. Zástavka MHD ako aj detské ihrisko sa nachádzajú 150 m od domu. Supermarket je vzdialený 500 m.

Interiér 58 m2, balkón 4 m2

Cena nehnuteľnosti v prevedení "white walls" 177.000 EUR (s DPH).
Cena nehnuteľnosti v štandarde 184.997 EUR (s DPH). Cena pivnice je 1.200 EUR/m2, výmery sú k dispozícii od 2 do 24 m2. Ceny parkovacieho státia sú od 10.990 EUR/ks.

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  Predané
 • Poplatky za služby
  Neuplatňuje sa
 • Podlahová plocha
  58 m²
 • Balkón
  4 m²
 • Celková plocha
  62 m²
 • Parkovanie
  garážové státie od 8.990 EUR
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  A
 • Referenčné číslo
  38335

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.