Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 3 izbový

Kompletne zrekonštruovaný byt s balkónom s úchvatným vyhľadom na panorámu metropoly vrátane Pražského hradu je umiestnený na 3. poschodí komorného bytového domu bez výťahu v atraktívnej lokalite Prahy 6 na Hanspaulke, v dochádzkovej vzdialenost od stanice metra Dejvická.

Byt na 3. poschodí je dispozične rozdelený na obývaciu izbu s kuchyňou a západne orientovaným balkónom, 2 spalne, kúpeľňu s toaletou a predsieň a komoru.

Interiér bol zrekonštruovaný v r. 2020 podľa architektonického návrhu. Podlahy sú drevené dubové, v kúpeľni je francúzska dlažba a podlahové vykurovanie. Obývacia izba má prípravu na klimatizáciu, okná vonkajšie rolety (s manuálnym ovládaním a prípravou na elektrické ovládanie). Lodžiu možno zatieniť markízou. Kuchynská linka na mieru od stolára má pracovnú dosku z umelého kameňa. Ohrev vody bojlerom, vykurovanie ústredné. Obyvatelia domu s iba 8 jednotkami môžu využívať jeho kočikáreň, práčovňu a sušiareň, k bytu prislúcha pivnica. Výťah tu nie je. Parkovať možné pred domom na pozemku vo vlastníctve domu.

Dom je súčasťou veľmi peknej štvrti plnej zelene. Do 10 minút chôdze je vzdialená električková zastávka a stanica metra, asi 15 minút trvá cesta autom na letisko. V pešom dosahu je univerzitný kampus s Národnou technickou knižnicou a pobočkou Mestskej knižnice, ďalej športoviská s tenisové kurty a gastronomické prevádzky, blízko je na farmárske trhy. Okolo domuvedie cyklotrasa, po ktorej je možné bezpečne dôjsť do rozľahlého lesoparku pozdĺž Šáreckého potoka.

Interiér 75,9 m2, balkón 2,5 m2, pivnica 5,62 m2.

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  Predané
 • Poplatky za služby
  4 945 Kč mesačne
 • Podlahová plocha
  76 m²
 • Balkón
  3 m²
 • Celková plocha
  79 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  F
 • Referenčné číslo
  40337

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.