Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 2 izbový

Nadčasové bývanie na úpätí Malých Karpát s veľkou záhradou a terasou v lukratívnej bratislavskej štvrti ponúka tento slnečný byt na Kolibe. Spája výhody novostavby s modernými dizajnovými prvkami v prevedení vysokého štandardu kvalitných značiek. Prínosom lokality je samotné umiestnenie projektu v tichej slepej uličke na skok od srdca Bratislavy a zároveň v pešej blízkosti prírody. Byt je možné dispozične riešiť ako dvoj i trojizbový.

Byt sa ponúka v stave white-walls. K bytu je pripravený projekt od renomovaného architekta a výhercu viacerých ocenení CE ZA AR. Dispozíciu tvorí vstupná chodba so vstavaným šatníkom, priestranná obývacia miestnosť s miestom pre kuchyňu a jedálenskú časť, ďalej spálňa, samostatný walk-in šatník, kúpeľňa so sprchou a samostatná toaleta. Vstup na terasu a do záhrady je cez veľkoplošné presklené dvere.

Štandardom vybavenia sú veľkoformátové hliníkové okná, exteriérové žalúzie, stropné chladenie, podlahové kúrenie v celom byte. Je tu realizovaná podlaha od OIKOS. Jedinečný bytový komplex na začiatku Malých Karpát je na skok do centra mesta a zároveň umiestnený v tichej časti v blízkosti prírody.

Okolie ponúka veľa možností pre cykloturistiku, letné i zimné športy či prechádzky po rozľahlých lúkach kolibskej prírody. V blízkom okolí sa nachádza občianska vybavenosť vrátane zastávok MHD, kaviarní, reštaurácií i škôl. V pešej blízkosti je umiestnená súkromná anglická škôlka, potraviny, pekáreň a obľúbený park Gaštanica s detským ihriskom rozprestierajúci sa na ploche 5 000 m2. Lokalita je obľúbená svojim samotným umiestnením v blízkosti prírody a zároveň v srdci mesta, ponúka rýchlu dostupnosť do centra mesta autom aj MHD.

Interiér 81 m2, terasa 17 m2, záhrada 260 m2

Prehľadová tabuľka

 • Celková cena
  410 000 €
 • Terasa
  17 m²
 • Celková plocha
  81 m²
 • Záhrada
  260 m²
 • Parkovanie
  1x garážové státie za 25.000 EUR a 1x vonkajšie státie za 15.000 EUR
 • Pivnica
  -
 • PENB
  A
 • Referenčné číslo
  41082

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.