Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 2 izbový

Kompletne vybavený, zrekonštruovaný byt s pekným výhľadom na staré Stodůlky je umiestnený v 4. podlaží panelového domu stojaceho pri Centrálnom parku Stodůlky, len 3 minúty chôdze od stanice metra Luka.

Plocha západne orientovaného bytu je rozdelená na obývaciu izbu s kuchynským kútom, spálňu, kúpeľňu (s vaňou a WC) a predsieň.

Rekonštrukcia bytu prebehla v r. 2014 (kúpeľňa, kuchyňa, podlahy, dvere). Okná sú plastové s predokennými žalúziami na elektrické ovládanie, podlahy plávajúce laminátové. Interiérové ​​dvere sú značky Sapeli, kuchynské spotrebiče Whirlpool. Kúpna cena zahŕňa pivničnú kobku aj kompletné interiérové ​​vybavenie. V dome je moderný výťah a centrálne plynové vykurovanie.

Skvelá poloha priamo pri parku a pri stanici metra linky B, necelých 15 minút jazdy od centra. Okná bytu poskytujú výhľad na kostol sv. Jakuba Staršího, stojaceho v pamiatkovej rezervácii v starých Stodůlkách. Blízko vedie cyklotrasa, po ktorej je možné bezpečne dôjsť napríklad do neďalekého Prokopského údolí. Hneď pri dome funguje predajňa potravín, v dosahu je aj supermarket, lekáreň a ďalšie služby. Autom je ľahký výpad na Rozvadovskú spojku a ďalej na Pražský okruh.

Interiér 42,6 m2.

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  Predané
 • Poplatky za služby
  3 500 Kč mesačne
 • Celková plocha
  43 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  B
 • Referenčné číslo
  43045

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.