Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 3 izbový

Svetlý byt 3 + 1 s dvoma západne orientovanými lodžiami na 7. poschodí revitalizovaného panelového domu. Výborne dostupné miesto v Prahe 6 - Vokoviciach na Červeném vrchu pri stanici metra Bořislavka a v blízkosti Divoké Šárky.

Dispozíciu tvorí obývacia izba, samostatná kuchyňa so slnečným jedálenskym kútom, spálňa, izba, malý šatník (komora), kúpeľňa (vaňa, umývadlo, prípojka na práčku), oddelená toaleta a vstupná chodba. Obývacia izba, spálňa a obe lódžieorientované na západ, druhá izba na juh.

Interiér je vhodný na renováciu. Podlahy sú laminátové a s dlažbou, okná plastové s vnútornými žalúziami, lodžia pri spálni je zasklená. K bytu prislúcha pivnica, obyvatelia domu môžu využívať sušiareň a kočíkárne. V dome sú 2 výťahy a ústredné vykurovanie.

Výhodná poloha pár krokov od zástavky električky a 5 minút chôdze od stanice metra Bořislavka. V okolí funguje všetka občianska vybavenosť - supermarket, obchodné centrum, lekáreň, poliklinika, školy od materských po gymnázium, je tu aj niekoľko detských ihrísk. Autom sa dá rýchlo napojiť na tunelový komplex Blanka, Pražský okruh alebo dôjsť na letisko. Lokalitu spríjemňuje množstvo zelených plôch, kúsok od domu sa rozkladajú obnovované staré sady a začína veľký prírodný park Šárka-Lysolaje, blízko je aj vodná nádrž Džbán alebo Libocký rybník.

Interiér 73,89 m2, lodžia 2,14 m2 + 2,14 m2, pivnica 1,10 m2.

Okrem bežných prehliadok nehnuteľností ponúkame aj videoprehliadky v reálnom čase cez WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atď.

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  Predané
 • Poplatky za služby
  5 090 Kč mesačne
 • Lodžia
  4 m²
 • Celková plocha
  74 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  C
 • Referenčné číslo
  43169

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.