Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 4 izbový

Ponuka družstevného bytu s lodžiou a praktickou dispozíciou, ktorú je možné zmeniť až na 6 +1 v panelovom bytovom dome, ktorý sa nachádza na peknom mieste v Prahe 4 - Nusle medzi Jiráskovými sady a parkom Jezerka, v pešom dosahu budúcej stanice metra na námestí Bratří Synků.

Účelné dispozičné usporiadanie bytu na 1. poschodí ponúka obývaciu izbu s balkónom, samostatnú kuchyňu, 2 spálne, pracovňu, kúpeľňu (s toaletou, s vaňou aj sprchovacím kútom), samostatnú toaletu s umývadlom, šatník, komoru, halu a zádverie. Obývacia izba s balkónom je orientovaná rovnako ako pracovňa na juh do pokojnej ulice, obe spálne smerujú na sever do vnútrobloku.

Nespornou výhodou tohto bytu je možná zmena dispozície na 6 +1, a to vybudovaním priečok v obývacej izbe o veľkorysej ploche 36 m2 a v detskej izbe o veľkosti 28 m2.

Podlahy sú laminátové, okná plastové s dvojsklami a bezpečnostnými fóliami. Bezpečnostné sú aj vstupné dvere. Kuchynská linka je plne vybavená vstavanými spotrebičmi Bosch a Electrolux. Vykurovanie je ústredné, v byte je zavedený plyn. K jednotke patrí pivnica prístupná výťahom. Parkovanie je možné pred domom v zóne pre rezidentov.

Lokalita vyniká širokou občianskou vybavenosťou a skvelým dopravným napojením, ktoré sa bude ďalej vylepšovať po dokončení linky metra D. Električková zastávka je od domu vzdialená asi 2 minúty chôdze, cesta do centra trvá okolo 10 minút. V pohodlnej vzdialenosti je aj železničná stanica Praha-Vršovice. V bezprostrednom okolí fungujú materské a základné školy aj gymnázia vrátane súkromných, mnoho obchodov, reštaurácií a kaviarní, v pešom dosahu je Divadlo Na Jezerce alebo športovisko Sokol. Miesto spríjemňujú upravené mestské parky, prechádzkou je možné dôjsť aj na Tyršov vrch či Vyšehrad, oboje s krásnymi výhľadmi na Prahu.

Podlahová plocha 124,15 m2, balkón 6,5 m2.

Družstevné vlastníctvo, anuita splatená.


Okrem bežných prehliadok nehnuteľností ponúkame aj videoprehliadky v reálnom čase cez WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atď.

Vybavenie

 • Výťah

Pôdorys nehnuteľnosti

 • Pôdorys nehnuteľnosti 1

Prehľadová tabuľka

 • Celková cena
  549 170 €
 • Podlahová plocha
  125 m²
 • Lodžia
  7 m²
 • Celková plocha
  132 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  44207

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.